Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kéne vinnünk?

Mit kéne vinnünk?

Figyelt kérdés
Anya munkatársának megszületett tegnap a fia.Holnap megyünk látogatóba,de nem tudom mit vigyünk.Üres kézzel csak nem mehetünk.Az anyának és a babának is szeretnénk venni valamit:) Keret: 6000-7000 Ft.

2012. jún. 24. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
anyának gyümölcs,babának pelenka...én ennek örültem a legjobban.
2012. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb, ha megkérdezitek... Lehet, hogy mindenkitől annyi ruhácskát kapott, hogy fölösleges a 200. rugi, az is lehet, hogy mindenkitől pelust kapott, ott van halomban, de nincs popsitörlője, lehet, hogy egy kistakarónak örülne, de az is, hogy mindenkitől azt kapott.
2012. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Apukának is illik valamit vinni, sokan elfelejtik, szegény apuka meg mintha kimaradna valamiből (anyuka vagyok, amúgy)

Egy csomag pelus 2-es méret kb 3000 ft. egy nagyon-nagy tábla csoki vagy bonbon kb. 1000 ft, egy üveg bor kb. 1000 ft.

De lehet pl popsitörlő, csörgő, body vagy rugdalózó szett. Vagy ha jó barátnők akkor vihettek olyan főtt ételt is amit le lehet fagyasztani, pl húsleves, vagy nyers, de bepanírozott hús szeletek, vagy rakott étel összerakva eldobható sütőformában, vagy a nagy meleg miatt egy jófajtájú dobozos jégkrém, esetleg alk.mentes ízesített sör....

2012. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ha jó barátnők akkor vihettek olyan főtt ételt is amit le lehet fagyasztani, pl húsleves, vagy nyers, de bepanírozott hús szeletek,"


Ez jó, de csak akkor, ha előtte megkérdezik, mert nekem dugig tele volt a fagyasztóm kajával és tejjel amikor anyám megjelent egy egész csirkével, hogy fagyasszam le..

2012. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyukák! ti a kórházba minek örültetek,ha vittek valamit?
2012. jún. 24. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

...én annak fogok örülni ha a férjemen és a szűkebb családon kívül senki nem jönne be a kórházba...pihenni szeretnék(amennyire lehet)és a babámmal foglalkozni.A gyerek látogatás pedig ráér a 4.-6.hét környékén...akkor máe jobban fogom látni mire van szükségem.sokan nagyon elbaltázzák,visznek a kismamának mindenféle gyümölcslevet amit ugye nem is ihat mert hasfájós lesz tőle a baba.Mindenesetre én annak fogok örülni ha egy kicsit békén hagynak.de mindenki más..

38hkm

2012. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kórházba a hátam közepére kívántam anyámat is. Sőt az első 6 hétben otthon se szívesen láttam a barátokat csak a szűk családot. De pl pelenka, babanapló, kispléd, gyümi, nasi.
2012. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnállak titeket,hogy nem örültök a barátoknak.Mi is így voltunk,nem megyünk,nem keressük telefonon,biztos a háta közepére kívánna csak minket.Hát nem.Felhívott,hogy mennyünk be,beszélgessünk,ő szívesen lát minket.Várom a további ajándékötleteket:)
2012. jún. 24. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más. Van aki örül a látogatóknak, én csak a közeli családtagoknak és a legjobb barátnőmnek, van aki a párján kívül senkinek.


Az is más, hogy ki hova hívja a látogatókat. Van aki a kórházba nem akarja hanem otthonra, én meg pont a kórházba hívtam azt, aki nagyon akart jönni, mert otthon a tejtől átázott pólóban és véres Tena betétben bármikor jön vendég, az nem jó időpont.

2012. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát végül is a babának 2 bodyt,meg egy képeslapot vittünk.Az anyának pedig gyümölcslevet,és Fornetti pogácsát:) Nagyon örültek neki:) Rettentően édes kis cukiság ez a kisbaba :)
2012. jún. 25. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!