Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok e Hipp Édeskömény...

Adhatok e Hipp Édeskömény teát 2 hónapos babának hasfájás ellen? Eddig semmi sem vált be

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Adhatsz, de az én babámnak többet ártott mint használt, még jobban felpuffadt tőle.

Vegyél hasfájásra krémet a bioboltban abban is van édeskömény és azt kell körkörösen bemasszírozni a köldök körül, ettől megindulnak a szelek, én általában fürdés után csináltam neki.

2012. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos nem ajánlotta az édesköményt,mivel több szelet csinál.Inkább a kamilla teát ajánlotta az megnyugtatja a pocakját.
2012. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én "babamosoly" keserű édeskömény teát adok a lányomnak.Nagyon bevált! Egyszerre jön ki a puki tőle.Esetleg próbáljátok ki.Herbáriában vagy gyógyszertárban lehet kapni.
2012. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy még ami jó,az a Mecsek baby.Nekünk pedig ez vált be.Ebben van kamilla is,így nyugtatja is a pocakot és rendbe rakja a kis hasát az édeskömény.
2012. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon szenvedett tőle, jobban fájt a hasa. Nekünk az Infacol vált be, és a kamilla.
2012. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az infacolt,espumizánt,mecsek teát mindent kiprobáltunk amit lehet. és semmi sem vált be :S
2012. jún. 25. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok!

Nálunk pont ugyanez volt, semmi sem használt.

Próbáljátok ki a normaflore-t, vagy pro kid-et talán valamit használ...

Vigasztaljon hogy általában 3 hónapig tart a hasfájás, és már nem sok van addig hátra.

2012. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia 3.válaszoló vagyok. Mi a babamosoly tea mellé írattunk papaverin cseppet a gyerekorvossal.Nem mondom hogy egyáltalán nem fájt a hasa, de lényegesen kevesebbet..A papaverin csepp görcsoldó gyógyszer.Általában már akkor írják fel ha nem használnak a nem felszívódós készítmények, mint pl. az infacol vagy az espumisan.Írass fel te is és próbáljátok ki.Viszont ezt nem szabad sokáig adni, mert megszokja a gyerek és azért ez gyógyszer!Sok sikert:)Kitartás!
2012. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért abban ne legyen senki teljesen biztos, hogy 3 hónapos korára abszolút megszűnik a hasfájás. Úgy fogalmaznék, hogy csökken - tompul De mi 3,5 hónaposak vagyunk és bizony még mindig van, hogy a gázok kínozzák. Tény, könnyebben kijön. Az Infacolt utálja a gyerekem, mert savanyú. Az édesköménytől még jobban tekergett. Angol vizet megszokta, így már nem használ. Az Espumisan az, ami enyhít... de nem 100%. A Bio Gaia-t meg ne vegye senki! Méreg drága és nem ér semmit. A Normaflor jó, de nem szüntet hasfájást, ugyan így a Lacto Baby sem. A kamilla és a citromfű teák keveréke jót tesz... Ezek az én tapasztalataim.
2013. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!