Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű babakocsit vegyek?

Milyen színű babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

még nem tudjuk,hogy milyen nemű babánk lesz,de szeretnénk a babkocsit már megvenni,hogy ne egyszerre legyen sok az sötét bordó babakocsi,ami nagyon tetszene,de nem tudok dönteni,hogy kisfiúnak is megfelel-e?véleményt kérnék,valamint uniszex színeket,színvariációkat?ti milyen színű babakocsit vettetek,mikor még nem tudtátok,hogy milyen nemű lesz a babátok?itt a link a kinézett babakocsiról:

[link]

a második(bordó virágos lenne az)


2012. jún. 24. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nekem sem tetszik a Kunert babakocsi, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor a barnát venném meg a helyedben. Az olyan szép. Kislánynak rózsaszin takaróval, kiegészitőkkel nagyon szuper. Fiúnak pedig drappal. Nem kényes, sötét. A második nekem egyáltalán nem tetszik, szerintem egyébként az nem is bordó, hanem lila.

Nálunk a babakocsi volt az utolsó amit megvettünk. Az utolsó héten. A neten vettem, de miután megrendeltem, átutaltam a pénzt, egy napon belül itt volt. Én tudtam, hogy lányom lesz, így rózsaszín-feketét vettem.

2012. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha falun laktok, akkor valóban jobb a nagy kerék, pedig én aztán igazán bolygó kerék párti vagyok, de! A telkünkön ramaty utak vannak, földút, teli kátyúval, még a bergon (bolygós) is majdnem felborult ott... Szóval fazonra ilyesmi kéne neked.

Én nagyon ajánlom a használt, de minőségi babakocsit!

Az ABC DESIGN-nek is vannak ilyen nagy kerekű kocsijai.

2012. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Elsősorban a fazonokat nézd, ne a színeket itt, csak próbálok párat mutatni. :)


[link]


Barátnőmnek mamba van, és azt mondta, nagyon jól viseli a terepet a kocsi. Én csak járdán toltam, de ott is egy álom volt, :)

2012. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem kunert kocsim van, falun lakunk. Szerintem ide tökéletes. Téli baba volt, ebben aludt kint télen is,annyira zárt. Viszont mi is vettünk egy könnyebb kocsit, amikor már nagyobb volt. na nekünk a bordó-bézy van, nem kényes. Mi is használtak vettük, egy kisfiús anyukától (ő direkt ezt vette a fiúnak), nekem lányom van. De az előttem szóló barna kocsis hozzászóló jó ötletet adott szerintem
2012. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kisfiam van, de olyat választottunk, ami esetleg később is jó lehet, ha lány lesz a kistesó.

[link]


Mi ilyet vettünk--ZÖLD színűt, ami a képen van.

2012. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!