Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek max...

Milyen babakocsit vegyek max 75000 Ft-ért? Melyik a megbízható márka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni. Most állunk babakocsi vásárlás előtt és eléggé tanácstalanok vagyunk. Leírok néhány szempontot ami mindenképpen igényünk egy babakocsival szemben.


-Nagy, lehetőleg felfújható kerekek.

-Bolygósítható első kerekek.

-Levehető, mosható huzat.

-mózeskosár

-max. 75000 Ft-ig

-lapra csukható (van hely a kocsiban)


Várom mindenki tanácsát és javaslaltát.


Köszönöm.


2012. jan. 18. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van:

[link]

Nekünk van még hozzá babahordozó is, úgy egy kicsit drágább. Mi szeretjük. Jó nagy kerekei vannak amik felfújhatók és az elsők bolygósíthatók. Lapra csukódik a babakocsi, de elég sok helyet foglal el az autó csomagterében. Könnyű vele közlekedni, könnyen irányítható és terepen is tényleg lehet vele menni. Jó tágas a mózes része is. Nekem egy kicsit nehéz volt maga a kocsit cipelni, mert emeletes házban lakunk. Ja és a sportrészét egy kicsit sokáig tart rászerelni. De összességében meg vagyunk vele elégedve, szerintem egy megbízható kocsi.

2012. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet szeretnék majd a babámnak, akiket kérdeztem mindenki elégedett vele!!!

[link]

2012. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Giordani Bebeios van, multifunkciós(mózes, hordozó, sportrész) 100.000-ért vettük, de nem vagyok megelégedve vele.Ha újra kezdhetném Pierre Cardin 682 vagy 692-t vennék. Az "csak" 73.000 körül van most.
2012. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon babakocsink van a bolygósitható kereken kivül minden kritériumnak megfelel és használtan 15 ezerért vettük, tökéletes állapotban és a maradék 50 ezret más babaholmikra költöttük. Én nem adnék 70-80 ezret egy babakocsiért, amit max 2 éves koráig használunk, főleg, hogy volt olyan időszak, hogy mei tai-ban hordtam, mert nem akart megmaradni a kocsiban. Biztosan te újat szeretnél, de szerintem találsz az előttem linkelteknél olcsóbbat is és minőségben hasonlót. Sok sikert a keresgéléshez!
2012. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is azért akartunk újat, és egy picit drágábbat, hogy 2 gyereket kiszolgáljon. Hiszen mindenkitől hallom, hogy nem tudom hány babakocsit vettek, mert mindegyikkel volt valami baj. Szerintem 75000-100000 ft nem sok, ha az hordozó+mózes+sportrész+táska...és 2 gyerekre pláne nem.

(Aki többet tervez)

2012. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!