Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű babakocsit vegyek?

Milyen színű babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés

még nem tudjuk,hogy milyen nemű babánk lesz,de szeretnénk a babkocsit már megvenni,hogy ne egyszerre legyen sok az sötét bordó babakocsi,ami nagyon tetszene,de nem tudok dönteni,hogy kisfiúnak is megfelel-e?véleményt kérnék,valamint uniszex színeket,színvariációkat?ti milyen színű babakocsit vettetek,mikor még nem tudtátok,hogy milyen nemű lesz a babátok?itt a link a kinézett babakocsiról:

[link]

a második(bordó virágos lenne az)


2012. jún. 24. 19:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nem fejeztem be az egyik mondatot"még nem tudjuk,hogy milyen nemű babánk lesz,de szeretnénk a babakocsit már megvenni,hogy ne egyszerre legyen sok a KIADÁSUNK"a kiadásunk lemaradt :S
2012. jún. 24. 19:42
 2/15 anonim ***** válasza:

Szép a bordó, de nekem lányos.

A bézs szép még, és unisex szín.


Sötétet azért nem vettem, vennék, mert nyáron nagyon meleg!


16 hetesen tudtam meg hogy lányom lesz, onnèttól kezdve vásároltam a rózsaszín cuccokat. Pink narancs babakocsit vettem. Tedd el a pénzt, majd megveszem később, lehet találsz mást ami jobban tetszik addigra!

2012. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
még én sem tudom, hogy milyen nemű babám lesz:( én szerencsére kapok két szinte új babakocsit rokonoktól és mind a 2 kék. de ha esetleg kislányom lesz akkor nem hiszem, hogy annyira zavarná a kocsi színe:) sztem szép a kocsi amit kinéztél de ha esetleg annyira zavarna, hogy nem felel meg kisfiúnak akkor vegyél inkább mondjuk barnát. sárgát vagy esetleg zöldet mert azok sem annyira nemhez kötöttek! további jó babavárást.
2012. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi piros-feketét kaptunk anno, és hiába piros szerintem unisex. Mi kislánynak használtuk.

A bordó nekem is lányosabb, bár attól is függ milyen az a bordó és milyen más szín van mellette, hogy néz ki a babkocsi...

Magamtól amúgy én bézs, barnás, sárgás, narancsos színt választanék. Az nekem olyan unisex.

(S bocsi, de a Kunert nagyon rossz...nézelődj még szerintem másfélét.)

2012. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igazából sötétet szeretnénk mindenféleképpen,mert téli baba lesz!tudom,hogy nyárra meleg,de télre nem akarok túl világosat se,mert azon meglátszik hamar a loci-pocsi,ha lesz!még feketén gondolkodtam,de az olyan gyászos szín!és miért nem ajánlod a kunert?sajnos nekünk max 40 ezerig van pénzünk babakocsira és ez lenne az a kategória,ami megengedhető...valami ötletetek más fajta babakocsira ilen árközelben?
2012. jún. 24. 20:05
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egy ilyen kocsit, de iszonyatosan kezelhetetlen volt számomra, és 1 gyerek után úgy nézett ki, hogy csak néztem (pedig akitől kaptuk nem hiszem, hogy direkt tette tönkre, sőt biztos), nekem nem volt strapabíró egyáltalán.

Mi végül lecseréltük a Kunertet, és egy használtat vettem 30ezerért (mózessel és sport résszel), és 3 gyereket kiszolgált, és most is jó állapotban van! (Baby Point V3)

2012. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én akkor vettem babakocsit mikor már tudtam, hogy lányom lesz.Pirosat vettem, de a fiamat is beleültettem volna ha úgy alakul.Szerintem inkább a rózsaszín vagy lila babakocsik lányosak.

A Babakocsiról amit kinéztél:Engem zavarna, hogy egyik kereke sem bolygósítható.Így rohadt nehéz lehet vele kanyarodni..

Itt egy pár babkocsi tök jó árban és ezek is újszülött kortól használhatóak, annyi hogy nincs külön mózes hozzá.

[link]

2012. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egy ilyet vennék!


[link]


Unisex, élőben nagyon szép, trendi, kényelmes a babának, van hozzá Mózes hordozó sport rész!


Strapabíró, jó kis kocsi!


Könnyen tisztítható, mivel téli baba, ha sár hó lesz, magasabban van benne a baba mint az általad kinézettben, nem lesz sáros koszos.

Ha meg igen, nedves ronggyal letörölhető!


Ezt tényleg csak ajánlani tudom, és ez a szín ritka belőle, annó nagyon sok boltot bejártam érte.

2012. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekünk kisfiunk van és piros-fekete babakocsink. Szerintem fiúnak és lánynak is jó. A sport része kifejezetten sportos. így. Nekem a bézs színű és a barna is tetszik.
2012. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
20:51-es!én is nézegettem,hogy nem bolygósítható,de az a helyzet,hogy mivel falun lakunk,így sokan azt javasolták,hogy legyen minél vastagabb a kereke,mert az jobban tompítja a göröngyös részeket az utakon!sajnos a bolygósítható változatának pedig elég vékonyka kerekei vannak és küzdök inkább én a kanyarokkal,minthogy majd szétrázassam a babám popsiját! :)
2012. jún. 24. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!