Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino vagy Bertoni márkát...

Chipolino vagy Bertoni márkát vennétek?

Figyelt kérdés
Lapra csukható sport babakocsit és autósülést szeretnék venni és elég jók vannak ebben a két márkában ..
2012. jún. 25. 02:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Chipolinot veszek, a vélemények vegyesek róla. Nem túl drága,nem a legjobb, 25-28000 ft-ért nem kapunk szuper babakocsit. Igazából télen nem megyünk ki napi szinten sétálni, novemberben szülök. Áprilisig ki lehet bírni benne, utána meg lehet használni sportkocsit, de ezt is át lehet alakítani sport fokozatra.
2012. jún. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén egyiket sem,mert nem minőségi márkák,nem strapabíró termékek.Lehetséges,hogy az autós üléseik valamivel jobbak,de a kocsiik,csapni valóak,talán designba jók,minőségben annál kevésbé.
2012. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Bertoni sportkocsink van és semmi problémánk sincs vele,pedig még erdőben is voltunk vele,de az autós ülésüket nem ismerem.
2012. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Bertoni ikerbabakocsink van és annyira "nem" strapabíró, hogy míg a jó nevű Bergonnak szó szerint kitört a kereke a két 10 kilós gyerek alatt, addig a Bertoni szuper jól bírja. Én elégedett vagyok vele és csak ajánlani tudom.
2012. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is Bergon volt először, hát soha többet azt a vackot. Brutálnehéz, olyan az egész, mint egy csatahajó, ha átfordítom a tolókart, mert szeretném látni a gyereket (aki akkor újszülött volt), és így hátulra kerülnek a bolygókerekek, irányíthatatlanná válik az egész, ráadásul emelni sem lehet, mert olyan vacak a felfüggesztése, hogy pikk-pakk kitörik a bolygókerék.


Amikor megszabadultam tőle, egy Chipolino Vivát vettünk, a mai napig azt használjuk, és semmi problémám vele. Az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni ellene, hogy a bolygókerekek túl közel vannak egymáshoz, így beletelt egy-két napba, hogy megszokjam a sétánál, hogy a lépéseimet a kerekek közé igazítsam, de ennyi. Ráadásul teljes hátradönthető, téliesíthető, és nagyon könnyű a szerkezete, sokkal élvezetesebb tolni, mint a Bergont. Lapra csukható és sport babakocsi - de már újszülött kortól is használható. Most nyolc hónapos a lányom, vele nyúzzuk. :D

2012. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy többen egyáltalán nem vennének, de én most adtam el a 120ezres Chiccomat, amivel nem igazán voltam megelégedve! igaz hogy az multifunkciós volt ennyiért, de a sportrészt nem volt könnyű nyitni, csukni, ráadásul 2 kézzel kellett (amig nem járt a kislányom ne tudjátok meg mit szenvedtem ilyenkor, mert hova tegyem addig a gyereket a földre???)nem is mindig kattant összezárásnál, mivel esernyőre csukható volt, a bev hálót mindig odacsukta, így az mindig koszos lett. a háló iszonyat kicsi volt és a tolókar sem volt állítható. szóval gondolom (remélem) hogy ilyet tud az olcsóbb kategória is. ráadásul nem utazom tömegközlekedéssel, csak aszfalton használnám általában, és bár emeleten lakunk a földszinten van tároló így még cipelnem sem kéne ezért is szimpatikus. 14 hós a kislányom 1 hónapja megy, annyira sokáig is használnánk már. ezek a szempontok alapján hajlok a márka felé. meg persze az ár is vonzó és nagyon szépek! a Chipolino ülésről pedig ezt olvastam: "9-36 kilogrammig, tehát körülbelül 9 hónapos kortól egészen akár iskolás korig megfelelően használható a Chipolino Domino autósülés 2011-es verziója. A kisebb gyerekek kényelméről és biztonságáról a kivehető szűkítő betét gondoskodik, azt kivéve viszont a nagyobbak kedvence ez a gyerekülés. Az anyukáké pedig azért, mert ötpontos biztonsági övvel rendelkezik, valamint az összes jelenleg hatályos európai jogszabálynak megfelel - ráadásul a legszigorúbb teszteken is kiváló eredményt ért el. Emellett még kifejezetten igényes, szép kialakítású. Négy színben, 18 990 forintos akciós áron rendelhető."
2012. jún. 25. 09:26
 7/11 Dékány Ivett válasza:
Nekünk nagyrészt Chipolino termékeink vannak. Az újszülött babakocsink a Chipolino Lumina volt, imádtam, majd később leváltottuk egy szaladgálós babakakocsira szintén a Chipolino-tól, a Miami.ra. Autósülésből is sikerült véletlenül ennél a márkánál maradnunk. Mi nagyon megvagyunk elégedve, főként azért, mert elérhető árban van, és jó minőséget kapsz a pénzedért. De nyilván mindenkinek más válik be, én csak ajánlani tudom!
2012. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bertoni Foxy lett, de nagyon megbántam! Egy forintot nem ér, ne hogy 15 ezret!! a gyerek állandóan lecsúszik, az ülőrész kicsi, a kocsi nehezen irányítható, minden úthibánál kiesne a gyerek ha nem lenne bekötve, mert nem megy át a kerék a legkisebb útrepedésen se. szervízbe is volt pedig nyáron vettük, mert eltört a kereket összekötő váz! ilyen jó minőség! egy kalap ...! nem ajánlom! alig várom hogy ne használjuk (már most se nagyon inkább gyalog megyünk) és alágyújthassak! :)))
2012. nov. 29. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Jajj, szegény. :S Én ajánlottam a Chipolino Vivát. Sajnálom, hogy így megjártátok a Bertonival, mi a vivánkat a mai napig nyúzzuk, és még csak olajozni sem kellett - bár tény, hogy ennek is kicsik a kerekei, de jól bírja a gyűrődést a vidéki utakon, mondjuk most a havas-latyakos utakra még kíváncsi leszek...

2012. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Megmondtam Neked nem jók ezek a lengyel babakocsik,inkább vettél volna egy használtat,de sokkal jobb minőségűt,német babakocsit pl.Sajnálom,hogy így jártál.

2012. dec. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!