Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek mennyire jó babakocsik?...

Ezek mennyire jó babakocsik? Bertoni Foxy, Bertoni Star, Chipolino Baby Max Carolina? LINK!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. jan. 13. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mind tetszik de a második legjobban.
2012. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem minőségi babakocsik.

Inkább használtan vennék minőségit mint szenvedni egy nem jó babakocsival.

2012. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az első kettőről én is olvastam rosszat,azért is érdeklődöm ettől függetlenül szépek szerintem is.

A Carolina 20kg-ig terhelhető azért is szimpatikus.

2012. jan. 13. 16:54
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
2. vagyok. Remélem jól esett lepontozni a véleményemet. Ha a kérdező pontoz megértem,de hogy vaklaki csak idejön és válaszírás helyett jobb dolga nem lévén pontozgat! Anyukák, miért várjuk el, hogy kedves gyerekeink legyenek ha itt egymást rugdossuk?!
2012. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A babakocsikról csak annyit tudok mondani, hogy a 2. tetszik legjobban, de nem ismerem őket. :) Utolsóval mélységesen egyetértek.


23 hetes kismama

2012. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én minden kérdésemnél az összes válaszolót felpontozom,ahogy most is tettem,hisz mindenkinek van egy véleménye amit el kell fogadni!
2012. jan. 13. 17:26
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz nekünk nem sport babakocsink van, de Bertoni (Bertoni City a neve):) Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve. Mellesleg jó árban is vannak ezek a babakocsik.

2012. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
A barátnőmnek a Foxy volt kb. 4hónapig, de nagyon rossz volt. A kinézete jó, de a baba folyton mintha ki akart volna csúszni az ülésből lefelé, szegény mindig csak húzogatta fölfelé, mert ülő pozícióban is feküdt. Az öv sem fogta meg. Ő 16-ért vette újonnan, de még annyit sem ért. Remélem tudtam segíteni. Valahol próbáld majd ki.
2012. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk Foxynk van.Nyáron nagyon bevált nem volt vele semmi gond.Könnyű,irányítható,jó vele tömegközlekedni.Viszont mióta overált hord a lánykám ő is mindig csúszik lefelé,viszont nem harcol benne,így gondolom kényelmes neki.
2012. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Látom vegyesek a tapasztalatok de azért köszönöm.Néztem a cityt is az is tetszik de inkább sima sportkocsi mellett döntöttünk!:)
2012. jan. 14. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!