Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám eladni a már nem...

Hol tudnám eladni a már nem használt babaholmikat?

Figyelt kérdés
Meghirdettem néhány helyen, de semmi.
2012. jún. 25. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A facebook-on is vannak csere-bere oldalak. Nálunk van olyan is, hogy csak a mi városunk, ez a legjobb, nincs posta meg semmi.


Ha vaterán hirdetted, és nem viszik, akkor lehet, hogy drágán adtad őket. Írsz példákat?

2012. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a face bokon is feltettem már egy adok-veszek csoportba.

fp rezgős pihenőszék 6e, elektromos hinta 12e, pótkerekes kisbicikli 5e, etetőszék 20e, állványos szobahinta 6e ,

2012. jún. 25. 09:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez, nagyon szeretnék már megválni néhány dologtól (légzésfigyelő, etetőszék, babakocsi, kiságy, kenguru) de mintha mindenki csak újat szeretne vásárolni.


Hirdetem én is több helyen, de meg sem kérdezik...

2012. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja igen, kenguru és esernyő babakocsi is van és avent kézi mellszívó. Nem tudom, még érdeklődés sincs. Drágán adom őket?
2012. jún. 25. 09:42
 5/12 anonim ***** válasza:
A pótkerekes kisbicikliről tudsz feltenni képet? Megnézném. Merre laksz (megye)?
2012. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom, megpróbálok feltenni
2012. jún. 25. 10:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.Lányom kinőtt kisruháit adom/adnám el.

Nem nagyon viszik,pedig szerintem korrekt áron vannak.Pl 20 db bodyt adok 3000-ért: ennél olcsóbban már hova adjam??? :(

2012. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már régi vaterás-teszveszes vagyok...a tapasztalatom erről,hogy nyáron alig-alig megy valami...majd ősszel indul be újra az élet ezeken az oldalakon..most biztos legtöbben pihenni vannak,vagy nincs idejük a gép előtt ülni...
2012. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

első vagyok


nem tűntek soknak az árak... Vaterán is hirdeted?

Én olyan árat szoktam adni, hogy megnézem, mennyi újonnan, annak veszem a felét, ha hibátlan, vagy kevesebbet, ha nem.

Ha sürgősen akarom eladni, akkor megnézem vaterán, hogy mire mennyiért licitáltak, mert ugye az csak egy dolog, hogy mennyiért teszik fel, érdemes megnézni, mennyikért viszik el.

Ja, és kitartónak kell lenni. Egyet-egyet vaterán kiemelni is érdemes, mert én pl ha már vásárolok valakitől, akkor megnézem, hogy még mije van, hátha kell valami, és akkor lehet alkudni, kevesebb a posta, stb.


Valaki írta a kislány rucikat, 80-86osak vannak? :)

2012. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

megint csak első vagyok :)

Kérdező, facén van olyan csopi, hogy FP játékok, illetve olyan is, hogy újszülött kellékek.

Ha megadod a neved, akkor meghívlak oda, ott szerintem ezek elmennének simán!

2012. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!