Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti tejből tejbegríz? Mikortól?

Bolti tejből tejbegríz? Mikortól?

Figyelt kérdés
8hónapos a babóm. :) Az a kérdésem, hogy Ti adtatok-e bolti tejből tejbegrízt a babátoknak. Ha igen mikortól, s hogyan (értem ezt azon, hogy hígítottátok-e a tejet)? Köszi! :)

2012. jún. 25. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1éves kora fölött adtam tejbegrízt a lányomnak, miután már bevezettem nála a tejet. Előtte nem mertem neki adni.
2012. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok.
2012. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamivel egy éves kor előtt mondta a gyerekorvos, hogy ételbe belefőzve kaphat már tejet a baba, de nem 8 hónaposan, az egy kicsit még korai. Kb. olyan 10 és fél, 11 hónap körül mondta
2012. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8 hónaposan biztosan nem adnék még neki, hiszen 1 éves kora fölött ajánlják. 12,5 hós fiamnak szoktam már csinálni.
2012. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 évesen kapott tejet,utána kapott tejbegrízt is.
2012. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Disi ***** válasza:
Tejbegrízt csináltam már neki, de tápszerből. Szombaton lesz egy éves, jövő héten kezdjük majd el bevezetni a tejcsit. Amúgy egyetértek az egyik előttem szólóval, nekem is azt mondta a védőnőm, hogy 11 hós kora körül már főtt ételben találkozhat a tejcsival, de ki akartam várni az egy évet.
2012. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13 hónapos koruk körül vezettem be fiaimnak a tejet. Semmi bajuk nem volt tőle,így csináltam nekik tejbegrízt is. Azóta is imádják. 3 és 5 éves fiúk anyukája.
2012. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszolóknak! :)

Mondjuk az eszembe sem jutott, hogy tápszerből csináljam a tejbegrízt! :)

2012. jún. 25. 11:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam a fiamnak, mikor 6 hónapos volt, hogy kicsit sűrűbbre főztem a darát, és lefejt anyatejjel kevertem el, és mivel semmit nem raktam bele, így adtam hozzá kicsi almát, vagy más gyümölcsöt.

Tápszert és anyatejet nem lehet forralni!!!

2012. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vízzel szoktam megfőzni a darát és vagy lefejt anyatejjel vagy tápszerrel lehet hígítani . Én anyatejjel szoktam, mivel tápot nem kap.Lehet bele rakni gyümölcsöt is.

Tejet csak másfél éves kora után kapott.

2012. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!