Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen járókája?...

Van valakinek ilyen járókája? Elég masszív?

Figyelt kérdés
[link]

#ssdsf
2012. jún. 25. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ekkora fa járókánk van, és igen, elég masszív!!! Nagyon praktikusnak tartom.
2012. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nem ez a márka, de a méret igen. Nagyon szerettük - kezdetektől fogva használtuk (eleinte játszószőnyeg bele és arra a gyerkőc) egészen 14-15 hós koráig (bár akkor már kb. annyit volt el benne, míg valami olyasmit csináltam, ahol nagyon nem lehetett ott).
2012. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem a mérete miatt kérdeztem,hanem élőbe egy picit gyengének találtam a léceit,bár csak pár pillanatra láttam mert éppen rohantunk.Ha esetleg van valakinek ugyanez a fajta érdekelne a véleménye még.

Nagyon tetszik,hogy gurítható és állítható magasságú,van egy amit a kisfiamnál kaptunk kölcsön még,az nem volt emelhető,szegényem így míg pici volt,alig értem le vele.De nagyon szerettem mert mindig magam mellé húztam ő nézegetett vagy játszószőnyegen volt és nagyon jól el voltunk így.Szerintem Ő lesz,mert igazából amikor beindult a kisfiam nagymozgása már nem használtuk a másikat sem,így talán nem lesz gond vele.Köszönöm az eddigi válaszokat,majd jövő héten megnézem közelebbről még egyszer.

2012. jún. 25. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!