Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből milyen márkákat vásároltok?

Miből milyen márkákat vásároltok?

Figyelt kérdés
Milyen márkák váltak be a babádnál?Egészen a babaápolástól, az öltözködésen keresztül a táplálkozásig mindent leírhattok :)
2012. jún. 25. 11:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%
Könnyebb lenne válaszolni ha leírnád konkrétan mi érdekel.
2012. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

babaápolás: - legelején gyógyszertári cuccok, aztán elhasználtuk az ajándékba kapott pár johnsons fürdetőt és már nem is olyan pici. Most már nem is veszünk neki külön fürdetőt. a gyógyszertári popsikrém bevált, annál maradtunk

- pelenka: ha elutazunk pampers, (nem volt kedvem kísérletezni), de egyébként textilpelus (zsebes óccsó, de jó :) kínai, bele tetrapelenka)


Öltözködés: nem vagyok egy márkához ragaszkodó típus, de ha nem számítana a pénz, akkor a nextet tudnám javasolni (masszív, jó a méretezése). de a tesco-s bodykat is szeretem pl.

cipőnél: szupinált cipőt veszek csak (de márkához itt se ragaszkodom)


táplálkozás: mindent én készítek, fontosnak tartom a jó alapanyagot. zöldség. gyümölcsöt inkább piacról, mint a tesco-ból, stb.

2012. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

-pampers active baby pelenka

-DM zöld baby love positörlő

-neogranormon popsitörlő

-seress féle (gyógyszertári) popsikrém

-sudocrem nehéz esetkre (fogzáskor pl.)

-gyógyszertári fürdetőkrém

-tescoban kapható bodyk nagyon jók

-leopoldi márkájú ruhák

-topp kft. zoknijai (aminek fodros a széle)

-bébiételből mindegy, ami annyira nem jön benki, az az univer

-nestlés tejpép(banános)

-nuk márkájú cumi

-nuk márkájú ivópohár

-nuby kanál

nagyjából ennyi jutott eszembe

2012. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, tényleg, kihagytam: DM-es popsitrölő tényleg magasan jobb minőség, mint a többi. Jó vastag :)
2012. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Még valami eszembe jutott: úúúútálom az aventet. Több körben is bebizonyosodott, hogy sz@r, ellenben drága. BÁr egy csomó cuccunk az volt, mert ha egyszer elkezdi venni az ember, akkor minden azzal kompatibilis.
2012. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem vásároltam be, hiszen csak 14 hetes kismama vagyok, de néhány márkát már kinéztem/ajánlottak. Cumisüvegből Dr. Brown's-t fogok venni, mert megakadályozza a hasfájást egy beépített kis "cső" segítségével. Babakádból egy OK Baby nevűt néztem ki, aminek nagyon praktikusnak tartom a belső kialakítását. Játékokból a Fisher Price-ok tetszenek, de elég borsos az áruk. A ruhák közül pedig még nem tudtam dönteni, sokan a Scamp-t ajánlják, de szerintem nem annyira különleges, mint amennyire sokba kerül. :) Remélem, valamennyit segítettem.
2012. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

-pampers premium care-nél nics jobb lehet kicsit drágább de még ha 3 adag pisi is van benne akkor sem hideg a kis biguja tehát nem fázik fel.míg a többinél észre vettem hogy nyirkos és hideg ha nem azonnal veszem le róla

-ugyan igy a pampers popsitörlö az átlagnál nedvesebb igy nem kell belőle több az olcsobból több kell

-duriban szoktam ruhákat venni az angoloknak nagyon jó minőségű ruháik vannak.a bébik nem tudják elhasználni.habár megtehetnénk hogy mindeből ujjat vegyünk de az ésszerűségre törekszem.

2012. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

babaápolás: gyógyszertári fürdető, testápoló, popsikrém

samponból Babe


pelenka: Dm-es babylove


kiegészítők: Dm-es kiskanál, fogkefe, törlőkendő...


ruha: mindegy, csak 100% pamut legyen, a C&A babaruhák nagyon jók.

2012. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi sok babafelszerelést a Bergon-ban vettünk meg, kiságy, kókuszmatrac, babakocsi, textilpelus, fejvédő. Itt az olcsótól a drágáig minden megvan, bő választékban.

Cumi, cumisüveg csak az Aventet fogadja el a fiam, 15 hónapja márkahű.

Sok noname dolgunk is van, pl. Auchanból piskóta alakú kád 1000 Ft volt, sehol se láttam még olcsóbbat és tök ugyanaz, mint a nagy neves bababoltokban.

Ruhákból nálunk sok fajta van, a Bollaby (Brendon, főleg harisnyát vettem innen, mert elég drága), teszkós (F&F, Cheerokee), Lupilu (Lidl), In Extenso (Auchan), de használtban vettem már George, Next és ismeretlen márkát is. Cipőből nálunk bevált a Bobby Shoe, bár ezt sokan szidják.

Kajából eleinte a Kecskemétit és az Univert vettem, de kapott már Dm-est, Hipp-et is.

Amíg picike volt, mindenből a gyógyszertári kozmetikumot használtuk, utána áttértünk a Gabi fürdetőjére, popsikrémjére, jelenleg Nívea baby-t használunk. Van, amiből még most is a patikásat használjuk.

2012. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka: Éjszakára pampers, nappalra 100 db-os gazdaságos pelus.

Törlőkendő: DM zöld csomagos (4 darabos)

Eü termékek: gyógyszertárit használjuk még. Most fogunk BABA tusfürdőre váltani. A D - vitamin, popsikrém maradt. A parafinolajból rózsaszín tescosat használunk. Nekünk bevált.


Ruha: börzéken szoktam vásárolni. Csak NEXT, GAP vagy Tesco-s ruhákat. Elsősorban 100% pamut legyen persze!


Cipő: Martfűre járunk Superfit cipőket és szandálokat venni. Általában 2-3 ezer forintért veszünk cipőt és szandált is.

2012. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!