Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti anyukák hogy néztek ki?...

Ti anyukák hogy néztek ki? Terhesség előtt is így terveztétek? Van műkörmötök? Póthajatok vagy hosszú hajatok? Szolárium? Mikor vásároltok magatoknak ruhát? Csinosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 23:43
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
42%
Még csak nem is festetem a hajam, pláne nem műköröm vagy szolárium, ja és nem szoktam ruhára sem sokat költeni. Ettől függetlenül, igen csinosnak érzem magam.
2012. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
44%
Világéletemben utáltam a műkörmöt, nem volt terhesség előtt sem. A póthaj nevetséges. Hosszú hajam volt, de mindig lófarokba kötöttem már, így inkább levágattam. Szoláriumba se jártam soha, a terhesség előtt sem. Ruhát... na azt tényleg nagyon rég. De most nem is fogok, mert diétázom és remélem kisebb méretben vehetek majd magamnak új cuccokat. Csinosnak nem, nem érzem magam. De törekszem rá, hogy az legyek.
2012. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
67%

Volt műkörmöm, de megutáltam,póthajam nincs, nem is szeretnék, szoliba soha nem jártam(túl anyajegyes vagyok, de amúgy sem mennék),ruhát meg nagyon rég vettem.De most tesót szeretnénk,így nem is veszek egyenlőre:)

Van olyan nap mikor marha csinosnak érzem magam, és van amikor ki nem mozdulnék a lakásból, de muszáj:)

2012. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
54%

A férjem szerint a várandósság megszépített, én még látok magamon fölös 5 kilót, de azt leadom, mikor a babám szaladni kezd majd :D

Minden úgy megy, ahogy terveztem eddig. Műkörömtől az Isten őrizzen, van sajátom, azt is vágom, pedig nő, mint a gomba, mert sokat dagasztok kézzel (lepényeket, stb, nagy hassal is csináltam, ahhoz nem megy a nagy köröm). Hosszú hajam volt, szülés előtt már derékig ért, aztán elkezdett hullani, és életemben először levágattam rövidre, mindenki dicséri eddig. Majd megnő,,,

Szolárium? Nem elég, hogy nyáron romboló erejű lehet a sugárzás? Sosem értettem azt, aki feketére szoliztatta magát, én a közelébe sem megyek. Utoljára majd egy éve vettem magamnak ruhát egy turiban, egy nadrágot. Azóta semmi, van elég, amit hordani tudok, a régi nadrágok a legjobb fogyókúra-elősegítők, mert bele kell fogyni, nincs mese, adja az erőt, ha már be tudom gombolni.

Azt a pár kiló pluszt nem nézve szerintem sugárzom, legfőképp a boldogságtól, hogy van egy férjem aki szeret, és egy mindig csupamosoly babám :)

2012. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 kilóvalvagyok nehezbb mint a terhesség előtt(nem lustaság, eü.- gond), ezért még inkább törekszem arra, hogy a lehető legtöbbet kihozzam a helyzetből. NIncs műkörmöm de ami van azt lakkozom, nincs műhajam de ami van azt ápolom és véletlenül sem hagyom zsírosan, korrektor- szempillaspirál reggeli rutin, szoli hetente egyszer,mert a lábaim azért formásak, legalább azt tudjam "mutogatni":), V kivágású felsőket szereztem be- ha már lett dekoltázsom:)... Én is nehezen szántam rá magam arra, hogy a jelenlegi méreteimnek megfelelő igényes ruhatárat szedjek össze de mivel így is bánt, hogy megnőttem, legalább legyek csinos, amennyire lehet. Ez segít a mindennapokban, nem lesz rosszkedvem a tükörtől, van kedvem emberek közé menni.

Nem érzem magam kifejezetten csinosnak de a tudat, hogy próbálkozomés amit csak lehet megteszem, pozitívan tölt fel, segíít, hogy ne keseredjek el:).

2012. ápr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
63%
Mukorom mar nem divat szerintem, en mar reg leszedettem. Ennek ellenere apolt a kormom es, ha tehetem, kilakkozom. Ugyanez ervenyes a pedikurre, most kimaradt par het, egyebkent, rendszeresen pedikuroztetek. Pothajat sem szeretnek, sajat hosszu hajam van, ha megyek valahova, akkor vasalom vagy besutom, de gondolkodom a rovidebb frizuran. Ruhat szoktam venni, szeretek oltozkodni, sajnos, most alig van ra idom, es a fiam sem az a turelmes, nem hagy soha sokaig nezelodni:) De vegig szoktam rohanni par uzleten, nem probalok soha, csak megveszem, ami kell, max. vissza szoktam vinni, ami nem jo. Sminkelni is szeretek, mikor van ra ido. Es csinosnak erzem magam, igen:) Jo lenne par kilot leadni, de igy is jol erzem magam.
2012. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
53%
6os vagyok, es szoliba sem jarok, szerintem, nem deltetlen divat, sot, az agyonszolizott bor. De amugy sem szeretem.
2012. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
86%

szerintem pont gy nézek ki int terhesség előtt.

na jó, a fenekemen van itt-ott egy egy stria, de nem mutogatom :D

azokban a ruhákban járok mint régen de sajnos most vált esedékessé 1-2 nadrág vásárlása mert elég sovány lettem az utóbbi pár hónapban (most 46 vagyok, 48 volta 2 éve :S), lógnak rajtam a nacik azt meg utálom.

műkörmöm nincs, póthajam se, de igyekszem csinosan öltözködni, igaz a játszóra simán lemegyek sport cipőbe, farmerbe és kapucnis pulcsiba de gy is jól érzem magam :)

hosszú hajam van, de járok pár havonta fodrászhoz, kicsit "megtépi", hogy álljon valahogy, de mégis hosszú maradjon :)


szoliban évek óta nem voltam, épp most terveztem el, hogy jövőhéten elmegyek párszor mert olyan fehér vagyok, hogy ijesztgetni lehetne velem :D

2012. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
74%
6 hete szültem, úgy nézek ki, mint a terhesség előtt. Amennyit felszedtem, az kb le is ment a szüléssel. Műkörmöm eddig sem volt, ízléstelennek tartom, ahogy a póthajat, és a szolitól narancssárga bőrt is. Hosszú hajam van, egy darabig eléggé hullott, de úgy néz ki most már jobb, és még maradt elég, ugyhogy nem vágatom le. Ruhát nem vettem amióta meglett a babám, ugye pici baba mellett nem olyan egyszerű elcsámborogni vásárolni, ha meg mégis, akkor inkább a babának vásárolok. De van elég cuccom egyelőre. Igen, csinosnak érzem magam, leszámítva, hogy néha elég kialvatlan vagyok a baba miatt, de azon sminkeléssel lehet segíteni.
2012. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
81%
Én szülés óta folyamatosan veszek magamnak ruhát, mert nem nyertem vissza a szülés előtti alakom, maradt a hasamon felesleg. Így már nem vehetem fel azokat a felsőket, amiket terhesség előtt hordtam. Ja, a nadrágjaim se jók rám, így azokból is venni kellett másikat. De turiban szoktam vásárolni, mert nem vagyok milliomos. Műkörmöm volt a terhesség előtt, alatt is, 1 hónappal a szülés előtt szedettem le. 5 hónapos volt a lányom, mikor újra tetettem. Mindig rövid volt, most még rövidebb. De színes és szép! :-) Rövid, festett hajam van, terhesség alatt vágattam le, de nem a terhesség miatt! Igen, csinosnak érzem magam!
2012. ápr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!