Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos szopizós kis baba...

1 hónapos szopizós kis baba sokat hapcizik. Lehet betegség?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet betegség is, de nem feltétlenül. Ha más tünet nincs....én kisfiam is sokat prüszköl picibaba korában, gondolom szokja a szervezete a levegőt, a port, a pollent, a szöszöket:) bocsi ha hülyén fogalmaztam :)
2012. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs más csak napjában vagy 12* hapcizik.
2012. jún. 25. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom 4 hónapos, a mai napig sokat tüsszög, ha van valami a nózijukban, vagy port érez, vagy bármi ami irritálja az orrát, akkor tüsszent! Teljesen normális! Ha nem lázas, nem folyik az orra egyáltalán ne aggódj!
2012. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs más tünet, akkor csak attól van, hogy tisztul az orra. Az én babám is sokat hapcizott, főleg kaja után, mikor még bukott is. Gondolom oda is jutott valami.

Valahogy ki kell ürülnie az oda jutott por stbinek.

2012. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem csak akkor beteg, ha más tünete is van, de ha nincs semmi baja, akkor szerintem nem kell aggódnod. Az én Kislányom is sokat hapcizik általában evés után, én rákérdeztem a doktornéninknél még az első héten, ő akkor azt mondta hogy nincs baj biztosan, csak egy kis tejcsi kerülhetett az orrába .
2012. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!