Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vásároljátok babáitoknak...

Hol vásároljátok babáitoknak a gyümölcsöket, zöldségeket?

Figyelt kérdés
A közelünkben nem tudok bio árut venni. Ti hogy oldjátok meg? Vagy megbíztok a szupermaekettben vásárolt árukban? Nemsokára kezdeném a hozzátáplálást, de nem tudom, hol fogok vásárolni megbízható zöldségeket, gyümölcsöket.
2009. júl. 7. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

én bébiételt adok neki, az jobban bejön

de amikor mégis én csinálom, akkor piacon, vagy zöldségesnél.

2009. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
spar naturpur bio termékcsalád, + bioboltok, + ebio.hu, ...stb. nekünk a 3. kerületen sok minden van, de a spar egyre több helyen tart országszerte io terméket, zöldséget, gyümit is, amúgy én nagy bio fan vagyok, de az idénygyümölcsöket én is a piacról, a megbízható ksi ácsikámtól szerzem be.
2009. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Mitől BIO, a BIO?


Honnan tudod, hogy amit Bio-nak árulnak, az tényleg az??


Én tiszta kiütéses lettem az állitólag BIO-terméktől, mert nem birja a szervezetem azt az anyagot, amivel érlelik vagy kezelik és ettől nem támadják meg a betegségek.

2009. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!