Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik főznek a babájuknak, hol...

Akik főznek a babájuknak, hol vásároljátok meg az alapanyagokat?

Figyelt kérdés
Mindenki megbízható helyről, piacról, ismerőstől? Az a gondom, hogy egy-két szupermarketet kivéve minden nagyon messze van tőlünk. Tesco, Spar..nem tudom, merjek-e itt zöldséget, gyümölcsöt, húst venni a babámnak.
2011. szept. 5. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tesco, Coop, Spar, piac, húsboltok. nincsen ismerős csak a tojásos néni. figyelj, nem szabad ennyire parázni. ha nincsen ismerős akkor úgy sem tudod hogy az az áru amit eladnak pl. saját termelésű e? egy éves a lányom, hála az égnek még nem volt gyomorrontása.
2011. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tescoban soha nem veszek húst!! Egyszer próbálkoztam, de vissza is vittem.

A Sparral szerintem semmi gond. Inkább ott vásárolnék.

Illetve zöldéget vehetsz fagyasztottat is, ha nem mersz frisset. Jópár márka között válogathatsz.

2011. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Zöldséget, húst sparban, a többit a tescoban!
2011. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze...mindenki krőzus és tökéletes "Rubint Réka" klón...


Itt normális emberek vannak, akik a normális boltokban, az átlagos alapanyagokkal operálnak. Szerintem...

2011. szept. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyümölcs-zöldség: a legelején biobolt, aztán elsősorban piac, másodsorban groby és tesco.

Hús: nagyszülőktől, ismerős/magán hentesek - ha mondod, hogy kisbabának lesz, akkor nekem pl odafigyelnek. Mondják, ha inkább holnap menjek vagy kihoznak frisset is a hűtőből. Ehhez persze nem árt, ha nem először látnak és náluk hagytad már egy kisebb lakás árát :)

2011. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Zöldséget, gyümölcsöt a helyi zöldségesnél- nagybani piacról hozza. Néha Auchan, Profi, ha látszik, hogy szép és friss az áru.

Húst még nem eszik a babám, de azt majd a helyi hentestől veszem, 1 csirkemell sokáig kitart. Benne még soha nem csalódtam.

2011. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha nincs más, akkor ott kell venni.

én piacon szoktam, de télen sokszor Auchanban vettem alapanyagot.


illetve én szoktam kunyerálni anyóstól, szomszédtól zöldségeket.


húst megveszem kb.2 havonta a piacon, elkészítem, lefagyasztom és kis adagokban keverem babám ételébe.

2011. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igyekszem piacra menni, de ha nincs, nem gáéz. Sparban én szebbnek találom a felhozatalt
2011. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kb. 80%-ban helyi piac, tojást ismerősöktől, húst sokszor Sparból, de nálunk a zöldség ott katasztrofális.

Próbálkoztam háztáji tejföllel, túróval, de mindig befürödtem vele, 1-2 nap alatt tönkrement az áru.

2011. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
még jó, hogy tönkre megy. nem tartósítószeres. azt naponta kell venni, persze ha van lehetőség.
2011. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!