Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek otthon a...

Hogyan készítitek otthon a krémtúrót? 8hónapos a babó.

Figyelt kérdés
Evett már túrót, ill. bolti krémtúrót is megkóstoltattam Vele. Ízlett Neki, de nem erőltetném, inkább magam készítenék. :) De hogyan is?!
2012. jún. 26. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Milkland márkájú natúr krémtúrót szoktam venni. Abból veszek ki, és kikeverem gyümölcsökkel. Meg néha kekszet is tettem bele. Ami meg megmaradt, abból csináltam magunknak körözöttet. :)
2012. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy az össze tőrt túróhoz kevertem natur joghurtot és pépesített gyümölcsöt. Nagyon finom volt, imádta a kisfiam.
2012. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

natúr túrót összeturmixolok gyümölccsel. Ha nem elég laza állagú a túró akkor pici natúr joghurt mehet hozzá. Ha nem igazán édes a gyümölcs ami belekerült akkor pici gyümölcscukor is mehet bele. Akár keksszel is lehet dúsítani.

Akár tortakrémnek is nagyon finom (pl. 1 éves szülinapra :).

2012. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon krémes túrót összekeversz natúr joghurttal, gyümölccsel. :) Magadnak is csinálj (ha magamnak csinálom, én egy vaníliarúd belsejét is belekaparom, pici barnacukor, plusz egy tojássárgája), mert nagyon finom! :)))
2012. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!