Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnam az etvagyat...

Mivel tudnam az etvagyat fokozni 11 honaposomnak?

Figyelt kérdés
Nemreg meg kitalalta,hogy jatszva hajlando enni,azt a par falatkat is.eddjig probalkoztam,de kicsuztak a dolgok a kezem kozul.most ha elkezdi a hisztit,fintorgast vahy jatszast mar vege is az evesnek,kiveszem.de hiaba ehes nem eszik,se kanallal,se anelkul....otlet?
2012. jún. 26. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

B vitamin+vas fokozza az étvágyat... hátha ha éhesebb szívesebben eszik. Semmit sem eszik, vagy csak a főtétellel áll hadilábon? Nem lehet, hogy a foga is piszkálja?

Az én lányom is nagyon rossz evő, és bár még csak 7 hónapos, már most nem akar egyhelyben megülni amíg etetem, de nálunk nagyjából bevált, hogy kivárom amíg igazán éhes lesz (inkább csak 4-szer etetem egy nap), és igyekszek olyanokat főzni neki amiket biztosan tudom, hogy szeret...

2012. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.most mar mindennel hadilabon vagyunk.lehet,fog is van,de nem zavarta eddig.....most allt fel,probalna oldalauva menni mar,de felek,hogy nem lesz igy ereje.doki mindig fogzasra fogja,pedig mar volt,hogy betegseg lett belole.es mar nem is gyarapodik.
2012. jún. 26. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!