Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10-én lesz három...

Kisfiam 10-én lesz három hónapos adhatok neki almát meg kekszet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem. leghamarabb én 5 hónaposan adnék.
2012. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és adhatok neki valami ételt mert a tápszer már nem nagyon kell neki
2012. jún. 26. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hova ilyen sietősen? Nem kell elkapkodni, főleg ha anyatejes akkor bőven ráérsz még ezzel. Ha tápszeres, akkor is is csak 4hónaposan. Neki még nincs szüksége hozzátáplálásra, a kis gyomrát meg egyenesen "kikészítenéd" vele.
2012. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj még.
2012. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj még. Én pont aznap próbáltam adni egy kis almát( vagyis csak a levét) mikor betöltötte a 3 hónapot, és egész délután fájt a hasa. Szóval nem érdemes. Én is megvárom a 4 hónapot vagy többet.
2012. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

persze, paprikás krumplit is adj neki, na meg körömpörit!


most komolyan, ne kísérletezz a babáddal, nagyon fejletlen még a gyomra, nem tudná megemészteni az almát keksszel, na meg annyira lassú a hozzátáplálás, hogy mire kiváltotok egy étkezést addigra már vagy 4 hónapos lesz, szóval arra nem jó, hogy pótold a tápszert.


délután menj le az orvoshoz és beszélj vele. ír majd másik tápszert, ad majd tippeket, mindenesetre egy ennyire pici babánál nem a hozzátáplálás a megfelelő döntés

2012. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Inkább válts tápszert,de ha 3,5 hónaposan adsz neki kis almalevet és bírja a gyomra abból nem lesz semmi gond.4 hónaposan érdemes elkezdeni alma,barack,répa,krumpli,sütőtök,tejpép.Mikor 3,5 hónapos volt a kisfiam kapott kis almalevet és görögdinnyét,nagyon imádta,4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, 2 étkezést 1 hét alatt kiváltottunk,majd utána az ebédet is. 6 hónapos korára csak 2szer kapott tápszert,mindent bírt a gyomra,nincs semmi allergiája,9-10 hónaposan már rendes vacsorája és reggelije volt,tápszert rögtön akkor kapott mikor felkelt és mielőtt lefektettük,akkora már rengeteg mindent megevett, 1 évesen meg már szinte mindent evett,ugyanazt ette/eszi amit mi,azóta napi 2-3szor iszik 2dl tejet, jó étvágyú,most 14 hónapos.

2012. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hós sincs és már alma, na és mindjárt glutén is? ne ne adj. Én ugy tudom hogy 17 hetesen alakulnak ki bizonyos enzimek a szerveztben, amik segítik az emésztést. Addig lehet csak többet ártanál vele. nem hiába indulnak 4 hótól a bébiételek is. Válts tápszert inkább.
2012. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki a tápszer? És akkor mmiből fedeznéd a tejalapú táplálékot?

Válts tápszert ahogy többen is tanácsolták.

2012. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinem a jó tanácsot!
2012. jún. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!