Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sokat hízik a babám?

Szerintetek sokat hízik a babám?

Figyelt kérdés

2630grammal született,most 6 hetes és 4300-4400gramm körül van,2óránként eszik,10nap alatt 500grammot hizott!

Ti mit gondoltok?

A végén michelin baba lesz belőle? :)


2012. jún. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes?
2012. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,anya tejes :)
2012. jún. 26. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem nagy baj, ha sokat hízik egyszerre, majd lelassul a gyarapodása 3 -4 hónapos kora körül.
2012. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem született nagy súllyal, sztem jó, hogy többet hízik. Ismerős kislány pont fele akkora volt mint a fiam, mikor születtek, és kiegyenlítődtek kb fél éves korukra.
2012. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabszem ***** válasza:
Hát van mit behoznia mert elég kis súllyal született. Az én babám 4080 grammal született és ő is fél kilókat hízott kéthetente. (még most is pedig már majdnem 5 hónapos). Addig örülj amig ilyen jó étvágya van, semmi baja nem lesz tőle.
2012. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én babám 2800g volt, picit sárga is, így a lelkemre kötötték, hogy bármi van, 3 óránként etessem éjszaka is, szopi kezdetétől :) na ő éjszaka 1-1,5 órát nyammogott a cicin, nappal fürgébb volt de akkor meg 1,5-2 óránként kérte a cicit (vagyis azt hittem, aztán megpróbáltam kicsit lefoglalni és rájöttem, hogy nem is éhes volt, más miatt is nyafizott én meg rögtön cicire tettem-első baba)

szóval a 6 hetes mérésen kereken 2 kilót hízott, 4800g volt :D

akkor mondta a doki, hogy ne tegyem minden nyekkenésre cicire és ne keltsem éjjel, innentől átaludta az éjszakát és 2-3 óránként evett nappal, havi fél kilót hízott :)

2012. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!