Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babánál maximum...

6 hónapos babánál maximum hány étkezést lehet kiváltani, és hány étkezésnek kell tápszernek lennie?

Figyelt kérdés
4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,de olyan jól haladunk, és annyira szívesen eszik mindent a babám (tápszer kivételével minden mást, az anyatej kevés neki), hogy akár kiválthatnánk az összes étkezést is 6 hónapos korban...Mit ajánlatok?
2012. jún. 26. 15:06
 1/6 gabszem ***** válasza:
szerintem fokozatosan csináld, először az ebédet, majd az uzsonnát váltsd ki. Én is ezen vagyok 4,5 hónapos a kislányom, ő is szeret mindent szerencsére, jól haladunk.
2012. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hónapos korára már ki volt váltva az ebéd,meg az uzsonna,pedig csak 5 hónaposan kezdtünk kóstoltatni,de neki nagyon bejött.Azóta is reggel és este van tápszer,tízórai sosem volt,nem igényelte.Most már 11hónapos lesz.
2012. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi Mindegyőtöknek!Nálunk eddig a tízórai van kiváltva, ebédre és uzsira is megenne egy teljes adagot, ha hagynám.Este pedig tejpépet eszik fürdés előtt, lefekvés előtt pedig tápszer vagy szopi.
2012. jún. 26. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hónaposan nálunk már csak 2 tápszeres etetés volt. Reggel és este. A tízórai, ebéd, uzsi már ki volt váltva. Nekem azt tanácsolta a doki, h azért min 1 tápszer vagy anyatejes étkezés legyen, de inkább kettő, az az ideális.
2012. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónaposan kezdtem, de nekem 6 hós korára csak a tízórai, és az uzsi volt kiváltva, ebédre vegyesen kapta a tápszert és az ebédet! Reggeli vacsi pedig tápszer volt! Szerintem aki azt írta, hogy 6 hónapos korra már csak két tápszer van, hááát... Nekem 8-10 hós volt a pici, mire oda jutottunk! Ő evett volna szilárdat többet, csak dokink azt mondta, hogy ne siessek vele, hiába enné ő, mert neki még azért a gyomra nem olyan!
2012. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már 7 hónapos a babám, már csak reggel és este van tápszer, viszont napközben van Milumil tejpép, amiben szintén anyatejhelyettesítő tápszer van.Így talán bevisz elegendő tejalapút, de nem rajong sajnos a tápszerért, ihatna többet is belőle.
2012. szept. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!