Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem el a cumisüveget...

Hogyan vegyem el a cumisüveget a 18 hós kisfiamtól? Azok az anyukák akik tudják, hogy egy tárgy milyen ragaszkodást képes kiváltani a gyermekből tudnának valami tanácsot adni, hogy hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Nagyon ragaszkodik a cumisüvegéhez.Próbálgatom már régóta elvenni tőle,de persze ez hihetetlen hisztit,tobolást eredményez.

Az a baj,hogy sem a pohár sem a csőrös itató nem érdekli.

A nagylány suliba jár így nem hagyhatom éjjel az üvege után nyafizni a kicsit,de lassan közeledik a szünet,akkor már beleadhat mindent.

Már próbáltam vízzel,úgy sem kell,akkor is sír.De látom a fogain,hogy nem igazán sokáig engednek a cumisüveg okozta támadásnak.


2012. máj. 31. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Adj neki valami mást cserébe aminek örülne ilyen csörgő játékot.
2012. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én elvettem töle 15 hós volt egy napi nyüszi müszi és azóta nem kell neki van egy darab csörös pohara a reggeli tejhez esti tejhez vagy úthoz de ha reggel bögréből kapná a tejet se nagyon zavarná a dolog. légy határozott tedd el nekünk a mikulás vitte el anno
2012. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
megbeszeltuk, hogy nagyfiu es mar nem kell. kapott helyette amit kert (taviranyitos domper) es szepen elsetaltunk a kukahoz es kidobtuk. (persze mindezt az uj jatek okozta oromben) aztan volt par nap amikor pityergett, de mondtam, hogy, bocs, te dobtad ki a sajat kezeddel. De csak par nap volt es vege lett
2012. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tehát válasszam a drasztikusabb megoldást?Bár máshogy el sem tudom képzelni,sírás hiszti úgyis lesz akármivel kenyerezem le.Remélem nekünk is hamar feladja a harcot érte.Szereti dobálgatni már arra is gondoltam,hogy egyszer valóban összetörhetne darabokra.Persze egy kis segítséggel.

Ha sikerül elvennem tőle mivel helyettesítsem rendes pohár vagy csőrös?

2012. máj. 31. 08:50
 5/17 anonim ***** válasza:

ne aggodj, nem lesz nagy siras, te jobban felsz a dologtol mint ami lesz belole.

en a csoroset ajanlanam, menet kozben is tud inni belole, hurcolhatod magaddal, nem kell uvegezni es poharazni

2012. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
tök mindegy micsinálsz hiszti dühroham lesz egy két napig és utána el is feletkezik róla. dobd ki.ennyi vegyetek együtt egy gyönyörü kis bögrét ö válasszon s abbol igyon ezentul
2012. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.

Kb.2 hónapja is kértem itt tanácsokat a cumisüveg miatt,de akkor átlagban lehülyéztek és önző dögnek tituláltak,mert el akarom venni a gyermekemtől a "lelki társát":)Azért örülök,hogy most nem kaptam ilyet:)

Akkor kipróbáljuk a csőröset,egyébként egy ideje nézegeti a boltban az Avent csőrös itatót tetszik neki a "cumi" része.Megkapja azt,és remélem,hogy átsegíti.:)

2012. máj. 31. 09:03
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekünk csőrös nem jött be, viszont nagyon hamar megtanult szívószállal inni, éjszaka is így kap vizet, ha kér.


Útra pedig "szopókás" üvegbe viszünk inni. (Ásványvizes flakonon van, vagy a Yippy nevű üdítőnek van masszívabb falakonnal szopókás része, üdítő ki, víz bele. Olcsóbb, mint a csőrös, időnként lecserélem. )

2012. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene elvenni tőle???? 18 hónapos....
2012. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

legkesobb 12 honaposan ajanljak a cumisuveg elvetelet, utana mar a fogakat is rontja es teljsen felesleges, hiszen a gyerek mar tudja hasznalni a poharat is a csoroset is.

nem "lelki tarsa" a gyereknek. meg a kedvenc maci se az, azt is potolja a gyerek pszicheje par nap alatt valami massal.

2012. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!