Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukái!...

Anyatejes babák anyukái! Mennyi idős koruktól aludták át babáitok végleg az éjszakákat?

Figyelt kérdés
És hogyan altatjátok őket?
2009. júl. 7. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan fél éves kora körül változott a helyzet. Ekkortól tudok egész jókat aludni, van, hogy feriad és félálomban szív egyet-kettőt, de nem sűrűn. Nálunk a kiságy széle le van operálva és a francia ágyhoz van szintezve, tolva, így együtt is alszunk meg nem is, ami nagyon jó. Most azonban elkezdtünk fogzani /7.5 hós/ és megint buli van 3 után... No, de ez is csak elmúlik egyszer, mondjuk nem vagyok túl optimista, hiszen jön a mászni, állni tanulás, éjszakai kényszeres gyakorlása stbstb. + Költözünk is új hely, új szoba.

Szopival altatom, ha nem dől ki közben séta a szobában. Ha nem megy, akkor apa karjaiba veszi és ott elájul.

2009. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 3 hónapos. Most értünk odáig, hogy végig alussza az éjszakát. Hasfájós volt. Mostanában egy pár hete a babakocsiban szeret elaludni. Azután átrakom a kiságyába. Ha felébred kap egy kis cicit és már alszik is.
2009. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Héthetes korától a fogzásig, vagyis 5 hóig, majd most 6 és fél hósan már két éjszkát végigaludt! De szerintem megint jön kettő, így korai volt az öröm! Én eddig három hós korától (beteg volt), kézben ringattam, cicin altattam, majd szopi párnán ringattam! Már 8 napja, hogy rájöttem, nagyon fáradt volt már este, azért aludt el olyan nehezen! Így Kettő órával fektetés előtt még altatom fél órát kb, és este vacsi, fürdés, szopi, be az ágyba, Öreg Néne Őzikéje, mondom, hogy jó éjszakát és kijövök! Már kétszer majdnem magától aludt el, egyébként meg, ha szól bemegyek, megigazítom, majd kijövök, és ha már nagyon nyűgös, bemegyek és csitítgatom, erre elalszik! :-)
2009. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos kortól alussza át az éjszakát. 8 hónapos korában volt egy 1 hónapos buli minden éjjel. Állítólag a szeparációs szorongás miatt. Most 15 hónapos, de nagyon ritkán kel fel.

Este könnyű elaltatni, talán az esti rituálé miatt, szerencsére 1 hetes kora óta nem volt ezzel gond. A nappali altatásokkal annál inkább. Cicin aludt, vagy ha nem ment a babakocsiban tologattam a szobában. Kb 10 hónapos korától alszik úgy, hogy beteszem a kiságyba, és nincs hiszti.

2009. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezeken a dolgokon mi is átmentünk. A babám 11 hónapos, álldigál éjjel a kiságyban, ráadásul a foga is jön. Én is cicin altatom, úgy gyorsan megy, de ahogy nő a súlya, gondolom, egyre nehezebb lesz. Sírni hagyni viszont nem bírom:(
2009. júl. 7. 22:02
 6/9 A kérdező kommentje:
ja, és 2-4 hónapos koráig átaludta az éjszakákat, szóval a dolgok állandóan változnak!
2009. júl. 7. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos a babám, 6 hetes kora átalussza az éjszakát, este 8-tól reggel 7-ig. Még nincs foga, kíváncsi vagyok, mi lesz akkor. Amúgy vagy a mellemen alszik el, vagy megvacsizik, nézelődik, és megy a kiságyba. Szerencsére nincs gond az elalvással.
2009. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobb 2 hós korától/8 hóig szopozott/,a kisebb 13 hós korától,amikor már nem cicizett.Természetesen cicin altattam addig őket,aztán tettem a saját ágyukba.Utánna mellettem aludtak el és szintén a sajátjukban ébredtek.
2009. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 hónapos korától, vszont napközben képtelen volt betartana a 3 óránkénti etetéseket, örültem ha 2 órát kihíztam 2 etetés között.
2009. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!