Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos Kislányom még nem...

Gabszem kérdése:

5 hónapos Kislányom még nem aludt idegen helyen, csak itthon az ágyában, el merjünk vele menni pár napra nyaralni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy vajon fog aludni idegen helyen is, és nem fog elszokni az ágyától?
2012. jún. 26. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ne legyen a nyaralás útjában, persze amit lehet, teremts meg neki, nyugodt környezet, saját játékok, elalvás előtti rituálé stb. Szerintem nem lesz gond, jó pihenést nektek!
2012. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze,miert ne?


Ha nem mentek nem is fogja megszokni.Nem fog elszokni a sajat agyatol.Mi mar 6 hetesen vittuk 1 ejszakara ,es azota mar voltunk tobbszor mashol.Egyaltalan nem szokott el az agyatol.Most 4,5 honapos.Elfog aludni idegen helyen.HA almos mindegy hol van.Lehet hogy megebred,vagy kicsit tobb turelem kell hozza.

2012. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már bánom, hogy nem vittem pár hónaposan akár a nagyszülőkhöz is aludni. Most, 2 évesen próbáltuk ki először, hogy hogyan viseli, ha nem velünk/itthon alszik.

Szerencsére simán ment a dolog, de ennyire sem aggódtam volna, ha már hamarabb átesünk ezen.

Nyugodtan menjetek, jobb, ha hamarabb megszokja, hogy nem csak otthon alszik.

2012. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!