Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek-tapasztalato...

Mi a véleményetek-tapasztalatotok az alábbi pelusokról?

Figyelt kérdés
A Happy Bella márkájú illetve a Helen Harperre gondoltam. Sokszor látom ezeket akciósan, de mindig csak nagy csomagokat találtam a boltban. Nem merem megvenni így. Ha valaki babája használt már ilyet, mennyire vált be? Köszi.
2009. júl. 7. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy a tesco gazdaságossal vetekszenek:)
2009. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kaptunk ajandekba 2 nagy csomag Happyt amikor hazajottunk a korhazbol. Nekem nem tetszett. Tul vastag, merev mint egy lemez. Hagyd a reklamokat!

A masikat nem ismerem.

Inkabb vegyel lila Tescost. Egyik sem jobb annal. Plane arban nem amikor akcios mint pl. most! 30Ft/darab (a 3as MIDI). Gumis hatul is es a tepozarja is. Es nem nagyon vastag.

2009. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Helen Harper az jó.Nekünk bevállt. Én DM-es van most jelenleg,de néha veszek HH-t is.
2009. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a kórházban Happy Bella-t adtak a kicsikre. Nem valami extra, de szerintem jó. Én még most is azt használom (6,5 hónapos múlt a babám), és eddig egyszer volt piros a popsija. Kicsit keményebb, de soha még piros sem volt a kis lába sem tőle. Szerintem bőven megteszi ez is,nem hiszem, hogy a Tesco-s, DM-es is jobb lenne nála. Nekem bevált. Felesleges szerintem a drága Pampers, Libero, Huggis, stb. pelusokat megvenni. Ki kell próbálni, mindenkinek más válik be, én ezt csak ajánlani tudom, nekünk nagyon bevált.

2009. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!