Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám megtanult hátáról...

4 hós babám megtanult hátáról hasára fordulni néhány napja. Azóta nagyon nyűgös. Van összefüggés szerintetek?

Figyelt kérdés
Régebben is egy sírós baba volt, de a 3. hónap után javult a helyzet. Ha nem hagytam magára és játszottam vele nagyon jól elvolt. Ilyenkor főleg a hátán feküdt és úgy játszottunk. A hasára is fektettem időnként de úgy hamar elfáradt. Most megtanult átfordulni és egyfolytában ezt csinálja. Mintha megállíthatatlanul kényszerítené valami erre! Pedig hason továbbra is elfárad. Ha visszafordítom sír. Kész katasztrófa. Egész nap küzdünk. Tegnap már visszatért a cipelem a popóját a lakásban című műsor... Szerintetek meddig tart ez az állapot? Más babákat is így megviselnek a mozgásfejlődési ugrások?
2012. jún. 28. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap óta nyügi az 5 hónapos babáme, nálunk szerintem az időjárás játszik be. Az új dolgoknál nem vettem észre.

Lehet kicsit túlpörgött a babád :-)

2012. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nálunk detto ugyan ez van.Kisfiam is 4 hós,kb. 1-1,5 hete tud hátról hasra fordulni.Viszont vissza már nem megy neki és ilyenkor kezd el ordítani.Vergődik a drágám,mint valami kis bogár. :) Persze ha meg vissza fordítom a hátára,akkor mintha muszáj volna,fordul vissza hasra.És ezt baromi sokáig képes csinálni.

Ő sem volt soha az a tipikus "mintagyerek",nagyon sírós kis emberke.

Nekem azt mondták,ha már hasról hátra is fog tudni forogni,megszűnik ez az állapot.Én várom ezt a napot,addig meg küzdök az elemekkel :( .KITARTÁST! :)

2012. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! De jól esett olvasni, hogy nem csak mi küzdünk ezzel. Látom nálatok már régebb óta tart ez a helyzet. Én is azt remélem hogy ha megtanul visszafordulni akkor megoldódik. De egyszerűen nem tudom eldönteni hogy meddig hagyjam küzdeni, mert amúgy nem szeretem sokáig sírni hagyni. De ha meg felkapkodom akkor lehet hogy még lassabban jön rá hogy talán meg kéne próbálni vissza is fordulni. Kitartást nektek is! :-)))
2012. jún. 28. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!