Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok valóban van...

Mit gondoltok valóban van összefüggés a terhesség alatt fogyasztott szénsavas üdítő és a hasfájás között?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom,hogy azoknak az anyukáknak akik terhesség alatt fogyasztottak szénsavas üdítőket, nagyobb valószínűséggel lett hasfájós a babájuk.


Lányomnál az első 30 hétebn alig ittam, utána kívántam de továbbra is mértékkel fogyasztottam, mégsem lett hasfájós-


2012. márc. 17. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Nincs, nem is lehet.
2012. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hülyeség, Én nagyon sok ásványvizet ittam, végig dolgoztam, tele voltam energiával, néha egy kóla, egy fanta, egy sprite is lecsúszott. Miután megszültem tiltottak volna a szénsavas dolgoktól, de Én iszonyatosan kívántam a szénsavas narancsot. Ittam is és mégsem lett hasfájós a babám! Igaz kerültem a karfiolt, káposztát, babot és egyéb puffasztó társait.
2012. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szeretem a szénsavas italokat és nem is ittam.Kisfiam hasfájós volt nagyon.:(
2012. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
erről énis halottam és sajnos elis hittem az 5. honapig egy kortyot se ittam abbol ami szénsavas de utána már nem birtam megállni és ittam de mégsem lett hasfájos szóval nem igaz!
2012. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak szénsavas vizet iszok, és egyik gyermekem sem hasfájós.
2012. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem ittam szénsavasat, kisfiam mégis hasfájós volt:)
2012. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ittam enyhén szénsavas vizet,nem szeretem a bubi nélkülit.És kólát is ittam alkalmanként,nagyon alacsony a vérnyomásom,és a terhesség alatt rengeteget voltam rosszul,a vércukrom is alacsony volt,és a doki engedélyezte.De a babám Hála Istennek nem lett hasfájós,nagyon ritkán fájt a pocakja.
2012. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én sokszor elcsábultam a kólával kapcsolatban, mivel nagyon szeretem az ízét és terhesen meg pláne sokat kívántam ... :) De igyekeztem nem literszámra inni ... A kislányomnak soha nem fájt a hasa. Szóval szerintem nincs összefüggésben a kettő. :)

6 hónapos Tündérke anyukája

2012. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ittam szénsavasat mindkét terhességem alatt, mégsem lett egyik gyermekem sem hasfájós. Tuti, hogy nincs összefüggés.
2012. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok


VÁRJATOK!!! :D Lehet mégis van, hisz elolvastam a válaszokat és nekem idáig úgy jött le, hogy aki ivott szénsavasat annak a babája NEM lett hasfájós, viszont aki tartózkodott a szénsavas italoktól ott lett hasfájós a kicsi.

2012. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!