Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdeném a hozzátáplálást. Ti...

Kezdeném a hozzátáplálást. Ti hol veszitek (vettétek) az almát, barackot?

Figyelt kérdés
Kell félni a permetszertől?
2012. jún. 28. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igyekszem piacról,kistermelőtől venni (idős nénike,bácsika).Én valahogy bennük jobban bízom;ha őket megkérdezem kisebb az esély,hogy azt válaszolja,amit hallani szeretnék.Hipermarketek (Tesco,Cora,stb.)teljesen kilőve.Akkor inkább üvegeset adok neki( pl. Univer).
2012. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel mèg az alma tavalyi, szerintem

Mindegy hol veszi az ember.

A barack is még külföldi.

Általában piacon szoktam vásárolni, vagy zöldségesben.

Jól megmosom, meghámozom.


Szerintem a házi is permetszeres, mert magunkból indulok ki, Papi 2 hetente permetez, mert különben nem lenne semmi, annyi nyavaját elkapnak a fáka, a paradicsom...

2012. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is olyankor kezdtem pont hozzátáplálni, amikor nem volt friss alma, barack még. Hipp üveges kajákat vettem nagyon sokáig, ezek bio termékek, biztonságosak, finomak, és nem kell anyukának bíbelődni.


Amióta kertes házban lakunk, már tudom, hogy a piaci nénik-bácsik termékei is permetesek, vegyszeresek. Muszáj, különben nem terem meg a gyümölcs, vagy eladhatatlanul kukacos lesz.

2012. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!