Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek fa vagy műanyag...

Szerintetek fa vagy műanyag (hálós) járókát érdemes inkább venni?

Figyelt kérdés
Előnyök, hátrányok? Nekem a fa jobban tetszik, de férjem szerint a műanyag praktikusabb.
2012. jún. 28. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyet érdemes:

[link]

2012. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk fa van. Az is csak azért, mert eltette anyósom. :) Ha nekünk kellett volna megvenni, én is a fára szavaztam volna.
2012. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk fa van de csak játéktárolónak használjuk mert a gyerek nem szeret benne lenni, úgy hallottam már egész picin bele kell tenni,mert utána nem marad benne.Mi későn kaptuk...
2012. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A babakarám nem rossz, csak mi nem szánunk rá annyit. Második gyerkőcnek kell, az elsőnél kölcsön kaptunk járókát, de vissza kellett adni. Használtakat nézegetek...
2012. jún. 28. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fa. Ebben tud majd rendesen kapaszkodni, a hálósat ha nagyon fogja akkor megmarad a nyoma a kezében. nem is az esztétika, de lehet hogy bele vágna neki, nem tudom.
2012. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk fa van. Olyan, aminek lehet állítani a fekvőfelület magasságát. Beletettem a játszószőnyeget, és 3 hónapos kora óta napközben ott volt velünk a nappaliban(természetesen amikor már kúszott, mászott akkor nagyrészt a földön volt)

Így megszokta. Most 13 hónapos, és ha olyan dolgom van(wc, fürdés,stb.)be szoktam rakni pár percre, és remekül elvan benne.

Olvastam valahol, hogy már 3 hónapos korban érdemes lekezdeni beleszoktatni, így később nem érzi magát "börtönben"

A hálós szerintem borzasztó. Egyrészt szétrágják a felső szivacs borítást, másrészt azokon a kis lyukakon kinézni...kipróbáltam, milyen átnézni rajtuk...nekem nagyon zavarta a szemem...

2012. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!