Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám mostanában sír álmába...

Babám mostanában sír álmába vagy kacag. Kíváncsi vagyok, hogy a ti gyermeketek is csinál e hasonlót?

Figyelt kérdés
15 hónapos nagy fiú. Néha sír álmába, de van amikor kacag :) olyan édi :)

2012. jún. 28. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
23 hónapos kisfiam tegnap este álmában ugatott :) Egyszer csak a hátára fordult alvás közben és azt suttogta: "vau-vau" :) Majdnem hangosan felröhögtem, csak nem akartam felkelteni :))
2012. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csinált ilyeneket. Sőt még most is, pedig már 3 éves múlt. :-)
2012. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, 22 hónapos. Mostanában beszél is.

Múltkor pl. a szobájában aludtam, egyszer felült az ágyban, közölte, hogy "jó lesz", nekidőlt a falnak és aludt tovább. Úgy kellett lefektetnem, hogy ne ülve aludjon. :)

2012. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8hónapos lányom ma reggel is olyan édes volt, hogy nem győztem nézni. 6kor kelt, 8kor együtt pihiztünk egyet a szülői ágyban, látom, hogy csukódnak a szemei, nem szól semmit. Mikor már lecsukta, akkor kezdte el, hogy : hmmm, hmmmm, hümmmm.... Azt hittem, megzabálom. Nem akartam otthagyni, mert kellett mennem főzni, letettem a saját ágyikójába. Erre hallom, hogy helyezkedik, és kacag egy nagyot, álmában. Elolvadtam :)
2012. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam holnap lesz 4 hetes, de ő is mosolyog/nevet álmában.

A nagy 5 és fél éves, ő is szokott, de ritkán, 2-3 havonta fordul elő, de akkor nagyon nevet.

Imádom őket! :D

2012. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉAz én kisfiam is 15 hónapos, de már 1-2 hónapja sírni és nevetni is szokott álmában. (Amikor először sírt álmában megijedtem, mert olyan furcsán csinálta, mintha csak erőltette volna a sírást.) Mióta egy-két szót mond, azóta beszélni is szokott (pl. sicc cica - ez a a legújabb tudomány).
2012. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!