Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet felhasználni az...

Meddig lehet felhasználni az üveges bébiételt ha felnyitom?

Figyelt kérdés
Majd csak eztán kezdünk majd kóstolgatni... almalével kezdeném, de mivel almából én max pépet tudok csinálni, gondoltam üvegeset veszek neki. De eleinte max 1 kanállal kap majd... meddig adhatok neki belőle? Csak aznap? Vagy hűtőben eláll valameddig? Egy nap hányszor lehet vele kóstoltatni? Evés után érdemes?
2009. júl. 8. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mindre rá van írva. vmelyik 24 óra, vmelyik 2 nap, de már olyannal is találkoztam, ami 3 napig eláll.
2009. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rá van írva az üvegre.
2009. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Evés előtt vagy után 1 órával adj neki. Felbontástól számított 2 napig lehet adni neki. egyszerre 1-2 kanállal adj neki, ha ízlik akkor minden nap 1 kanállal többet.
2009. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Elvileg 48 óráig eltartható a még fel nem melegített bébiétel hűtőben. Volt hogy én még ez után is odaadtam neki, megkóstoltam, nem volt semmi baja. Almalevet én úgy csináltam, hogy almareszelőn lereszeltem az almát és gézlapon átszűrtem. De csak 2 napig kapta így, aztán jöhetett a püré. én evés előtt adtam neki egy nap egyszer, aztán viszonylag hamar ki is váltottunk egy étkezést vele.
2009. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
olvasni kellene megtanulni, aztán gyereket szülni
2009. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 16:49-es válaszolónak még annyit, hogy tanácsot kér a kérdező nem bunkó beszólást vagy választ. Inkább ne irj semmit!
2009. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 16:49-es! Ha figyelmesen olvastad volna a kérdést, láthattad volna, hogy csak eztán kezdünk kóstolgatni, nem vettem még bébiételt, így el sem olvashattam... kiváncsi voltam, és gondoltam néhány jóindulatú tapasztalt édesanya megosztja velem a tudását. Szóval talán Neked kellett volna olvasni tudni... De Te is azon (szerencsére csak) kisebbséghez tartozol, aki azért jár ide, hogy beszólogasson, mert túl sok benne a feszültség, az életben azonban valószínűleg nem képes levezetni.

A többieknek köszi.

2009. júl. 8. 22:19
 8/8 A kérdező kommentje:
A gézlapos tippért külön köszi!!
2009. júl. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!