Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babanak adhatok 2...

5 hetes babanak adhatok 2 lyuku AVENTos etetocumit? A babam tapszeres es az 1es cumitol fuldoklik nagyon mohon eszik. Nem tudom mit csinaljak.

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az 1-es sok neki,akkor a kettes sem lesz jo...bar tegyek egy peobat, artani nem fogsz vele,legfeljebb elteszed kesobbre a 2-es cumit. Elobb utobb megtanul vele inni.
2012. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Tegyel egy probat"

Bocs:)

2012. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én inkább márkát váltanék. Nálunk az Avent nem jött be. Szintén fuldokolt tőle a lányom, de nem azért, mert mohón evett. Hanem azért, mert az Avent szívókája túl hosszú.

MAM-ra váltottunk, ez teljesen más. Rövidebb a szívóka, és nem ömlik a tej belőle. Csak akkor folyik, ha szívja.

a cumisüveg is jobb, mert teljesen szétszedhető darabjaira, így könnyebb tisztítani, és önmagában is sterilizálható.

2012. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Válts Tomme Tippere,ebből olyan "nehezen" jön a tápszer mint az anyamellből a tej.Így is fejlesztették ki.Ez jó lesz nektek
2012. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
most Tommee Tippeet hasznalunk 1et de nagyon gyorsan szivja, lehet gyorsan jon neki a tapszer es utanna meg ettol fuldoklik ezert gondoltam hogy valtok AVENTre.
2012. jún. 29. 22:10
 6/12 anonim ***** válasza:
nekünk sem volt jó az aventos és mi is a mam-al próbálkoztunk ami tökéletesen bevált ahogy elöttem is válaszolta egy anyuka.ára is megfelelő dm ben tescoban is tudsz ilyet venni próbáld ki nem fogsz csalodni tuti:)
2012. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi babánk Tommee Tippeetől majdnem megfulladt, az Avent jött be egyedül, de a 2-es sok neki még most is, pedig 2 hónapos. Ha az egyestől fuldoklik, akkor valóban nem jó a kettes, próbáld a márkaváltást. Bár nekünk a MAM is fuldoklós volt, csak az Avent ment, de minden baba más.
2012. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mi is Mam ra váltottunk mert az avent nem jött be.
2012. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam is 5 hetes. Mi AVENT-es üveget használunk. Vettem rá olyan AVENT-es cumit, amin nem lyuk, hanem "vágás" van. Úgy adom a szájába hogy ne vízszintesen, hanem függőlegesen legyen a vágás, s így pont annyi jön, amennyit le tud nyelni szépen nyugodtan. Figyelni kell a cumi állására, de nekünk ez így nagyon bejött.

Azért AVENT, mert az kevéssé engedi be a levegőt a pocakjukba.

2012. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én fiam is fuldoklott tőle, nálunk is a Tommee Tippee jött be, legkisebb lyukú van a tommee tippeen?
2012. jún. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!