Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 9 hós kislányom...

Normális, hogy 9 hós kislányom ilyen sokat alszik? Délelőtt is és délután is alszik 1,5-2 órát, este fél 8 körül már nagyon nyűgös, fürdés, vacsi és el is alszik, de ma pl. már negyed 8kor letettük, annyira álmos-nyűgös volt.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Normális, az én fiam is sokszor így alszik, 13 hós. Negyed 8-tól alszik ma is kb fél6-6ig.
2009. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el! Tulajdonképpen majdnem a "nagykönyv" szerint alszik a babád. Amúgy meg szerintem az a normális, amit a baba igényel. Ha egyébként nincs vele gond, eszik rendesen, jókedvű, akkor oké.

2009. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. NAgyobbik lányom 9 hónaposan délelőtt 1-1,5 órát aludt, délután 2 és felet és este 7-kor már ágyban volt, másnap reggel 8-ig, fél 9-ig aludt. 15 hónaposan ez úgy nézett ki, hogy a délelőtti alvás elmaradt, a délutáni kb. 3 órás volt, 7-kor leraktuk és másnap reggel fél 10-kor alig bírtam felébreszteni. Azóta már 4 éves és örülök, ha hajlandó bemenni az ágyába. :)
2009. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!