Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok lenne a napi 2 alvás?...

Sok lenne a napi 2 alvás? Kisfiam 11 hónapos és már kb.2 hete, hogy napközben csak egyszer aludt! Igaz estére kidőlt! Ma viszont aludt még délután is fél órát és 8után volt fürdés utána vacsi és nem akart aludni!

Figyelt kérdés

Ment volna le a kezemből is lökött el magától!!

Még csak most aludt el!

Mit tegyek napközben csak aludjon egyet?


2010. ápr. 20. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Fúú... Ez a legrosszabb szerintem amikor átállnak agy 1x-i alvásra... Emlékszem én is a nagylányomnál egy ideig szenvedtünk,mert kettő már sok volt,egy meg kevés.Nemsokára a kicsinél is kezdődik... :) Szerintem vagy próbáld meg kicsit előrébb hozni a napközbeni alvásokat,de ha ez nem megy akkor lassacskán inkább az 1x-i alvásra kell átállnotok...
2010. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A babád érzékelteti veled ha álmos. Akkor rakd le aludna, ha nem akara akkor úgysem fog. Ha csak 1x alszik egy nap és már nyűgös estére akkor szerintem fürdesd meg hamarabb. Idővel be fog állni a kis ritmusa.
2010. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég 1* leteni én ugy voltam vele hogy inkább napal mint este.

Ugy értem inkább napal szenvedj vele mint este kitudja medig.Nekem isa védönö mondta.

2010. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

nálunk az átállás elég hosszadalmas volt, legalább négy hónapig egyik nap egyszer másnap kétszer aludt

aztán szép lassan sűrűsödtek az egyalvós napok


mindig akkor fektettem le amikor álmos volt

2010. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiam is 11,5 hónapos, és hasonló cipőben totyogunk. Én most azt csinálom, hogy a délelőtti játszóterezést kihúzom délig, és akkor dél után alszik, amivel már kibírja 20:00 óráig a talponlevést. Most amúgy is sok dolga van, hisz gyakorolja a cipőben járást, és ez teljesen lefoglalta ma is, amiben persze jól el is lehet fáradni! :)
2010. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 13 hónapos és én is úgy vettem észre egy ideje,hogy már nem kell neki a napi két alvás.Igaz,ő elég későn kelő.Amióta megtanult járni,fontosabb neki,hogy felfedezze a világot,így nem is erőltetem a két alvást.Inkább megfigyeltem,hogy olyan 5-6 óránként igényli az alvást, és olyan fél 3 körül már szinte könyörög a szemével,hogy tegyem le.Szundizik egy órát,másfelet,aztán este 10 körül kidől.Nálunk ez a napi progi,mi erre álltunk be.
2010. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 11 hónapos, és már csak egyszer alszik. Délelőtt a játszótéren kihúzzuk délig, ebéd után egyből elalszik, alszik kb. 3 órát, utána délután megint játszótér, és este 8-kor alvás.

Szerintem próbáld meg kihúzni az egyszeri alvást, 1-2 hét, és könnyebb lesz.

2010. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!