Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám megint összerá...

9 hónapos babám megint összerándul néha álmában. Fel is ébred rá, és az ölemben tovább alszik, de néha rángatózik egyet közben. Ennyi idősen természetes lehet még?

Figyelt kérdés
2-3 hónapos korában "kinőtte" már az újszülött-kori rezzenéseket, amelyekre gyakran fölébredt, azóta nem fordult elő. Csak most az utóbbi napokban többször is.
2009. júl. 8. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A fáradtságtól összerándulnak az izmai!Szerintem nem probléma!Még nálam is előfordul néha!
2009. júl. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bár nem vagyok anya,azért rándul össze mert olyat álmodik.Én 20 éves vagyok és én is "rángok" sokszor álmomban,mert pl azt álmodom,hogy félrelpek és elesem,azán meg arra ébredek,hogy rúgok az ágyba vagy szinte már vetődömXD


Lehet nagy hülyeséget mondtam,akkor bocsánat:)

2009. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs babám, de én is össze szoktam rándulni álmomban, mert hegyről esek le, vagy megbotlok és azért.

Lehet neki is van valamilyen álma, ami miatt ezt teszi.

2009. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!