Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mia véleményetek ezekrőla...

Mia véleményetek ezekrőla nevekről?

Figyelt kérdés
Álmos,Árpád,Ajtony,Bulcsú,Előd,Botond
2009. júl. 8. 23:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

Az Árpád kivételével mind gáz!


Mihály, Géza, István ? Ezek is régi magyar nevek!

2009. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
2%

Mellesleg jól becézhetöek,

Az árpád kivételével ezek közül lehet akármelyiket is becézni??

Véleményem szerint azok a jó nevek amiket sokféleképpen lehet becézni!


Elözöt is én irtam!


V. Zoli.

2009. júl. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%

Már bocs de szerintem nem a Nemzetnek szülöd azt a gyereket, és majd a te fejedet fogja csapkodni tini korában hogy miért adtál neki iylen hülye neveket, az iskolában mindenki öt szivatja, és kiröhögik a lányok!!

A Nemzet nem fog melletted állni és megmagyarázni neki a dolgokat!


V. Zoli.

2009. júl. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a név sokban dönt az elsö benyomásról, és ebben az országban gyakran az elsö benyomás számít! Ha azt akarod hogy komolyan vegyék a gyerekedet, és népszerü legyen akkor adj neki normális nevet! Én mondjuk még kevés Népszerü Bélát láttam, valamiért ezt a nevet olyan gyámoltalannak tekintik az emberek ( valószínüleg a sok Béla vicc tehát a Média hatása) , mellesleg irtózik a hátam amikor meghallom hogy Bécike meg Béluska


Amugy abban is biztos vagyok, hogy nem magadtol döntöttél így hogy te ilyen neveket adj a gyereknek, hanem azt olvastad az ujságban vagy láttad a tv ben hogy ez most jaj de menö mert xyz iylen neveket adott, ergo ismét a Média hatásáról beszélhetunk!!


A Világ sokkal jobban menne ha a Média nem próbálná manipulálni a közvéleményt!!

Illetve kevesebben dölnének be neki!!

2009. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Az én kisfiam Bulcsú,és egyáltalán nem gáz:)!

Én nagyon szeretem a magyar neveket!

A nagyfiam Zalán,5 éve még az sem volt tucatnév!

2009. júl. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%
Politikus lesz?Mert akkor még elmegy!De ha felnő tiszta szívből fogja utálni!Nagyon öregesek és irtó rondák!Bocs de szerintem nem illik ilyen név egy 2009-es babának! :S
2009. júl. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
24%
Nekem tetszenek,de mit szolsz a Koppány és Vajkhoz?Ezek is régi magyar nevek.
2009. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
33%
kedves kérdező! mivel a mai szülők nagy többsége úgy gondolkodik, mint te, ezek a nevek a gyerekeink generációjában tucatnevek lesznek, mint anno a Béla, István stb.Ma már egyáltalán nem különlegesek az általad felsorolt nevek. Ez van.
2009. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen egyet értek veled abban, hogy igen is a MAGYAR NEMZET TUDATOT többek között a gyermekeink nevével is erősíthetjük.

Biztos az egyik válaszoló abban, hogy nem saját elhatározásból adod a fiadnak a régi ősi magyar nevek egyikét? Ugyan miből? Feltételezem ha ismerne téged, akkor ezt személyesen közölné veled nem itt irogatna!

Felháborítónak tartom, hogy ha egy gyermeket nem Rómeónak, Kevinnek vagy Stellának hívnak az kilóg a sorból és nem természetes? Vegyétek már észre, hogy az nem normális!

Biztos vagyok benne, ha egy szülő fontosnak tatja, hogy a gyermeke ősi magyar nevet kapjon az a manó olyan nevelést kap, hogy büszkén fogja viselni a nevét.

Az első benyomásra utalva: egy Bulcsú vagy Ajtony sokkal karakánabb, magabiztosabb, határozottabb ember látszatát kelti mint pl. egy Jenő (nem bántva ezzel persze a Jenőket).

Nagyon bízom benne, hogy nem hagytad magad eltántorítani és gyermeked is csatlakozik az ősi magyar nevet viselők táborába! Rengeteg gyönyörű ősi magyar név van használjuk őket!

Szép napot!

CSANÁD anyukája

(úton-útfélen az emberek dicsérik a kisfiam nevét!!!)

2009. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Kriszta66 ***** válasza:
57%
Nekem a Botond tetszik szerintem ez a legjóbb.
2009. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!