Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leghumorosabb...

Pumukli2012 kérdése:

Mi volt a leghumorosabb esemény ami a babátokkal történt? Példa lent ^^

Figyelt kérdés
Pl ebéd közben bele aludt a tálba

2012. júl. 1. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen, hogy belealudt a tálba volt már többször is :D olyan is ,mikor a hisztibe aludt el a földön:D de talán a legviccesebb az volt, mikor a fakanállal játszott a pici, de mindent levert vele, úgyhogy egy nem odafigyelős pillanatban elvettem tőle. kérdezi: hoj a fatatál? én: biztos elvitte a csúnya cica! a kicsi elkezd rohanni, de mint akit puskából kilőttek, hogy: ájj meg szisza várj meg buta szisza elvitted fatatajat! add vissza memém! (enyém) majd odajön hozzánk : eltünt a szisza. buta szisza. olyan aranyos volt, szakadtunk a röhögéstől :D
2012. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor majd a távoli jövőben én is kacagok majd a babámon jó nagyokat ^^
2012. júl. 1. 00:48
 3/9 Baranka ***** válasza:
Anyósom és a párom vigyázott a lányomra. Este volt, már fürdés után voltak. Lány üvölt csak üvölt mindent csinálnak neki, hogy jó legyen de semmi nem használt. Adnak cumiból inni erre bealudt egy pillanat alatt a lánykám.
2012. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiammal kezdtük a hozzátáplálást, és eljutottunk a borsófőzelékig(üveges), annyira nem ízlett a gyereknek, hogy végül odaadtam neki a tányért, barátkozzanak, egyből a fejére borította, azóta viszont imádja:D

Ügyesen fogta a pudingos dobozt, én lapátoltam a szájába, egyszercsak úgy gondolta, iszik belőle8egyedül tudott már inni bögréből, csőr nélkül), kb a fél arca belefért még a dobozkába, tiszta csoki volt a kicsi feje.

Lányommal a paradicsomos krumpli volt az egyetlen, amin mosolyogtam... Olyan fintorokat ritkán lát az ember... viszont olyan gyorsan se lehet etetni, mint ahogy a kicsi követelte:)

Vele inkább a kavicsozás amin jókat lehet rötyögni: beteszi a felsőjébe, alul kiveszi:)

2012. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom nem sokkal múlt 1 éves, nagy meleg volt, egy szál pelusban aludt délután. Éktelen üvöltés, bemegyek...megpróbálta tisztába tenni magát a kiságyban. Pelenkázóalátéten ült meztelenül, minden odarakva mellé,- elérte a pelenkázót a kiságyból (popsitörlő, pelus, kenőcs), és csupa kaka volt szegény:)
2012. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az ilyen történeteken mindig nevetek:)
2012. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sókristály ***** válasza:

Tegnapi történet 1 éves fiamról.

Lehúzta az egeret a számítógépasztalról, és a vezetéknél fogva lóbálta, de jó erősen. Sikerült vele fejbe csapnia magát, fájhatott neki rendesen. Erre begurult, és még jobban csapkodott vele. Az egér meg ütemesen kopogott a fején. Ő meg egyre jobban ordított. Brrr....

2012. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor úgy 1 hónapos lehetett vettem 3 matricát,Tücsök a Pinokkióból,Szimba,Donald kacsából az egyik kis fiú kacsa.Ezek úgy kb 20centisek és 2 a kiságya mellett a falon/simba és a kacsa/ egy pedig a pelenkázó mellé falra került/tücsök/ Elneveztem Tücsök komának és amikor pelenkáztam vagy fürdés után ott töröltem mindig mutattam neki,hogy ott a Tücsök koma stb,végül már ha rákérdeztem,hogy hol van akkor rá nézett.Amióta stabilan ül,úgy törlöm a fürdés után és az egyik ilyen alkalommal a Tücsök koma szélét elkapta és bizony letépte a falról úgy hogy csak a feje maradt meg...Ma reggel ő játszott a kiságyban én kávét készítettem,amikor fura csörgést hallottam,mint amikor valaki ketté tép egy papírt,bementem és látom ám,hogy a Simba,akit amúgy csak egyszerűen oroszlánnak hívtunk szintén úgy járt mint a tücsök koma,csak a feje maradt a falon.Mondom a fiamnak:mit csináltál az oroszlánnal?azt amit a tücsök komával?Ő meg mindkettő hűlt helyét nézte felváltva és azt hajtogatta:ö ö ö ö ö :))
2012. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni,hogy már 10 hónapos!
2012. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!