Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig nem találtam szép...

Eddig nem találtam szép rácsvédőt (baldahin nélkül) illetve szeretnék egy felakaszható zenélő forgós izét is. Hol érdemes körülnézni Székesfehérvár és Bp környékén?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Kérdezd meg a védőnőt,hogy tud-e bababörzéről a környékeden.Ott lehet általában kapni mi is bababörzén vettük.
2008. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a teszvesz.hu-n, ott is találhatsz nagyon klassz dolgokat.
2008. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rácsvédőt varrattuk a többivel együtt. Sokkal olcsóbb volt így, mintha vettük volna, s az anyagot is mi választottuk. De a teszveszen vagy a Vaterán is találsz jó dolgokat.A zenélő forgót is célszerű használtan venni, de ha újat akarsz, bármelyik bababoltban megkapod.
2008. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg: bebibolt.hu-n Ez a Mária nagyker honlapja (egyéni vásárlókat is kiszolgálnak), nagyon cukik vannak, és viszonylag jó áron.
2008. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én a szopiprna.hu-ne vettem az ágyneműjét-4részest és ahhoz van fejvédő is ,az ára sem olyan vészes.Vettünk neki plusszba hozzá zsebes tárolót is.(Külön is meg lehet venni mindent)Amúgy attól függ mennyit akarsz a forgóra szánni.Nekem nagyon tettszenek,de nincs rá 7000ft om,mert kb a szebbek itt kezdődnek...legalább is nekem a plüssök tettszenek a műanyagok nem-azok olyan 4000ft körül is vannak már.Én a Brendonban nézegettem a forgókat ottnagyon szépek vannak-csak nagyon drágák(nekem..)Amúgy tudsz a neten is venni használtan-bár én ezeket nem venném használtan,de ez mindenkinek a maga dolga.
2008. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!