Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! SOS kérdés! Mennyit...

Anyukák! SOS kérdés! Mennyit ihat (nektek mennyit iszik? ) ebben a melegben 5 hónapos babókám?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdem mert eddig csak kevés vizet ivott és most megivott 220 ml vizet 45 percen belül.Nem olyan régen evett.Akkor most csúsztassam az etetést ha ennyitt megivott?
2012. júl. 1. 12:23
 1/6 Kerria ***** válasza:
7 hónaposom (tápszeres) és 300-400 ml-t iszik meg mostanában tisztán, és plusz a tápi vize... de ebéd után nekem is többet iszik!
2012. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem,ne csúsztasd,ebben a melegben sokat isznak,és kínálgasd is sűrűn!

Az én fiam ennyi idősen jó ha megivott egész nap 1dl-t(tápszeres volt),most 1,5 éves átlagban 3-5 decit iszik,de tegnap 1l vizet ivott,és ugyan úgy evett ahogy szokott!

2012. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha éhes akkor szerintem úgyis jelzi majd. Abból meg majd te is tudod, hogy csuszatok egy kicsit, vagy sem.

Szerintem meg inkább sokat igyon, mint keveset. Max. sűrűbben lesz peluscsere.

Bár tapasztalatom nincs, mert nálunk a folyadékbevitel még csak az én ivásommal történik, ő még a pocimban növekszik. :)

2012. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsika elírtam a kérdésben babókám 5 HETES nem 5 hónapos!Akkor is természetes ha ilyen sokat iszik?
2012. júl. 1. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
hey! nyugi! Ez csak viz!:) Ez nem S.o.s..ha iszik az jó! Adj neki amennyi jól esik! Etetést meg ne csusztasd..feltétted mikor kell ennie hanem jelezte hogy éhes..majd adj neki ha jelzi!
2012. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabszem ***** válasza:
igyon amennyit akar , az csak jó neki.
2012. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!