Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiukat milyen ruhában...

Kisfiukat milyen ruhában viszitek keresztelni?

Figyelt kérdés
És ha már itt tarunk, nekem sincsen ruhám, ti mit vettetek, vesztek fel a nagy alkalomra? Mennyi idős volt a babátok mikor a kereszteltétek? Az én kisfiam most 3,5 hós és már szeretnék tul lenni rajta. Ma délután megyünk felkérni a keresztapát.

2012. júl. 1. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz nekem lányom van,de ő 4 hónapos volt mikor megkereszteltettük.Júliusban volt,rajtam egy elegánsabb nyári ruha volt egy boleróval.

[link]

Itt találsz fiú keresztelőruhákat is.Ilyenekben szokták,

2012. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamat 9 hónaposan kereszteltük. Kis öltöny volt rajta, inggel, kiskabáttal, élre vasalt nadrággal. Szeptemberben kereszteltünk, rajtam egy drapp szövetnadrág és egy barna árnyalatokban foltos vékony blúz.
2012. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kislányomat 4 hónaposan kereszteltük meg, most a kisöcsit 3 hónaposan fogjuk.Én nem szeretem a flancos ruhákat, a kisfiamra egy fehér kis rövid ujjú pólót, fehér cipőcskét és egy kék kockás napozót adunk.Én egy fekete rövid szoknyába és egy piros felsőbe leszek fekete papucsban.Nem csinálunk belőle nagy gondot.
2012. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én sem akarom tul flancolni a dolgot. Főleg most én azt is nézem, hogy azért kényelmes is legyen nekem is és a gyereknek is, de azért a templomba se nézzenek ki. Én láttam egy fekete-fehér církás bluzt szoknyával a kirakatban, már ugy bánom, hogy nem néztem meg, hogy van-e rám való. Pamut volt az anyag és olyan kis egyszerüen elegáns volt.

2012. júl. 1. 19:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt. Köszi a válaszokat!
2012. júl. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!