Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már veletek is,...

Előfordult már veletek is, hogy a nagy pörgésben elfelejtettetek enni?

Figyelt kérdés
Azt sem szeretném, hogy sírdogáljon, így inkább vele vagyok, ha elaludt meg ide kapok, oda kapok, sokszor azt sem tudom, hogy mihez fogjak, hogy ne szaladjon a lakás. Van hogy délután 4-kor jut eszembe, hogy ma még nem ettem. De nem is érzem, hogy éhes vagyok :-(
2009. júl. 9. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
húúú, sokszor. Pedig nem szabadna, de én magamra gondolok sokszor a legkevesebbet. Az elején pedig még féltem is, nehogy a tejcsi rovására menjen. De úgy tűnik nem csak ezen múlik, 15 hónapos a kisfiam és még 2x szopizik.
2009. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején előfordult ez velemi is. én előtte is hajlamos voltam egész nap nem enni, mert minden más fontosabb volt. aztán egyszercsak mondták, hogy nem kéne ennem?? mert hogy vézna vagyok. 51 kg-val lettem terhes, ugyanennyivel jöttem haza szülésből, és mikor a fiam 3 hós volt, 47 kg voltam. akkor aztán magamra parancsoltam, hogy enni kell, mert kezdtem érezni, hogy kimerült a szervezetem. este már azt sem tudtam hol vagyok, és kezdtem feszült lenni ha valami nem úgy ment napközben ahogy én gondoltam. ahogy a gyerek nőtt, többet volt fent, jobban le kellett kötni, többet emelgetni, stb. és éreztem, hogy nagyon hülye voltam, hogy eddig ne mfigyeltem magamra. szóval a saját példámból mondom, hogy egyél, igyál sokat, mert később még kevesebb időd lesz erre, és sokkal nehezebb lesz a kimerült szervezetet feltölteni, mint még most rendben tartani!! amig pici a gyerkőc, addig ehetsz akár mellette is. tedd le a földre, hadd nézelődjön, egy tálon vidd a szendvicset magaddal a szobába, és mellette lehetsz közben is! nem 3fogásos kajákat kell tartani, hanem néha néha enni valamit azért:-) kis gyümi, zöldség. na meg legyen egy literes vizespalack a közeledben!! később a gyerek egyik legjobb játéka lesz mellesleg:-) az enyém percekig lötyögteti a palackomat még most is, pedig már 10 hós. és rettentően tetszik neki, ahogy iszok belőle, mindig vigyorog rajta:-)
2009. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én baba előtt sokszor voltam igy, most nagyon figyelek, mert kell a kaja a szoptatáshoz. De van még igy is, hogy azt veszem észre, lefordulok, majd rájövök, hogy mert ennem kéne...
2009. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
65 kg-osan lettem várandós, 73-mal mentem szülni, most 4 hós a babám és 56 kg vagyok. Szopiztatok, nagyon sok tejcsim van. De legalább iszok rendesen, mert min. 3 liter ásványvízet simán megiszok.
2009. júl. 9. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem állandóan ez van, főleg ha dokihoz kell mennünk, vagy tanácsadásra...

Akkor mire elkészülünk, pont indulni kell, aztán ha már arra járunk elintézek ezt-azt, aztán mire haza érünk, és kaja közelbe kerülök, már délután 2-3 óra van...

És addig én sem érzem, hogy éhes lennék, mert annyira pörgök...

2009. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:-(((( Én sosem felejtek el enni:-((( Meg is látszik. 5 hónapos, szoptatok még, de mellette már eszik is, és semmit nem fogytam szülés óta, pedig van rajtam pár kilo.
2009. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!