Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabások! Volt már, hogy...

Kisbabások! Volt már, hogy elfelejtettétek az etetést?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Elfelejteni? Hogy érted?

Ha a baba éhes jelzi, én tuti nem tudtam volna elfelejteni.

2011. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen nem volt, de ha meg is esett volna, a baba úgyis jelzi, ha éhes.. Én sosem óra szerint etettem, hanem a babám hoz igazodva, így nem lehet elfelejteni:)
2011. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

????

A gyerek etetését képtelenség elfelejteni!!!!!Mert ha éhes ordít mint az állat!!!

Nem is értem ezt a kérdést..

2011. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az előzőekkel. :)
2011. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

én az időt nem néztem. vásárolni mentünk és csak nyügös volt a lányunk, nem bírtunk vele. nem tudtuk mi a baj. aztán valahogyan a kezébe adtunk egy kiflicsücsköt még ott az áruházban talán....roppant elszégyelltük magunkat bevallom, hiszen rájöttünk hogy már ennie kellett volna babának. :/


de ezen kívül nem. otthon meg pláne nem.

2011. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem ahogy te is eszel legrosszabb estben 3x kutya kötelességed odafigyelni gyermeked táplálására!!!! úristen! Hát azért vagy anyuka, hogy ezt észben tartsd és sok mindent mást, tudom hogy rohanó életet élünk, nah de ez .................... jájjjjh!


Bocsánat.........................

2011. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyasmire gondolsz, mikor vmi fennforgás van, és a babának már elvileg ennie kellett volna, mire sikerül eljutni odáig ? Szerintem ez előfordul ebben a mai rohanó világban néha, ettől még nem leszünk gonosz szörnyetegek, akik éheztetik a gyereket. Ilyen esetekre nálam mindig van ital, keksz, piskóta, hogy addig is kihúzzuk valahogy. Mivel segítségem soha nincs, és egy csomó dolgot el kell intézni, mindig magammal kell vinnem, de ha pl a hivatalban még van előttünk két várakozó, de már ott ülünk régóta, azt a 10 percet még csak kivárjuk. Én legalábbis így vagyok vele.
2011. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem döbbentem meg a kérdéseden. bevallom, igen, előfordult hogy jócskán késve jutott eszembe az evésidő. persze nem egész pici baba korában, hisz akkor valóban sírással jelezte, ha szopizni akart, de olyan egy éves kora körül már volt ilyen. rossz evő volt a lányom, nagyon keveset evett olyan 2-3 éves koráig. de persze nem azért mert folyton elfelejtettem etetni :) egyszer vagy kétszer fordult elő, hogy az este közeledtével rájöttem, kihagytuk az uzsit. én is elég ritkán eszek, napi 2-szer vagy 3-szor, és ő sem panaszkodott, úgyhogy fel sem tűnt, hogy nem ettünk semmit délelőtt 11 óta. elég kínosan éreztem magam a felismeréskor, hogy te jó ég, elfelejtettem megetetni a gyerekemet! hiszen ez így kimondva/leírva elég durván hangzik. azért túléltük mindketten, és nem érzem, hogy rossz anyja volnék a gyermekemnek.
2011. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én most úgy jártam, hogy olyan hamar elrepült az idő, meg sem gondoltam volna , hogy már evésidő van (közben takarítás, mosás, vasalás). Nyűgös volt a pici, nem tudtam mi a baj, bevallom mérges is voltam rá (emiatt van bűntudatom nagyon). De aztán ölben megnyugodott, nem volt vészes. És amikor már egy fél órája ölben volt, akkor pillantottam a sütőn az órára, hogy ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRisten!!!!!!!!!!!!!! Csináltam neki kaját és megetettem. Meg milliószor bocsánatot kértem tőle. Este meg imádkoztam rengeteget, annyira lelkiismeretfurdalásom van, hogy hogy lehet ilyet elflejteni?
2011. okt. 11. 06:53
 10/17 A kérdező kommentje:
Szóval csak ezért kérdeztem.
2011. okt. 11. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!