Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat utazom autóval hosszú...

Sokat utazom autóval hosszú úton, milyen babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
a maxi cosi-nak láttam többfunkciós jól használható babakocsiját, de nagyon drága. a pierre cardin babakocsik ugyanolyan funkcióval a felébe kerülnek,de vajon olyan jók is? milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? merre érdemes indulni?
2009. júl. 9. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a téli kocsim nem pierre cardin volt, hanem valami márkátlanabb darab, meg is bántam. nem lehetett rendesen összecsukni, nyavalya volt az egész. aztán nyári kocsinak pierre cardint vettünk, én teljesen meg vagyok vele elégedve. egy pillanat alatt összecsukom, kinyitom, a kocsiba befér, mellette még egy csomó minden is elfér, szóval én csak jót tudok mondani róla. a többfunkciósoknál szerintem jól meg kell nézni, mit veszel meg, mert a legtöbb bonyolult össze-szét szerelhetőségű sajnos. én ne mbántam meg, hogy külön vettem téli és nyári kocsit, mert a télit alig használtuk (őszi a fiam). mire feljött a jóidő, igazából ki is nőtte a fekvő kocsit.
2009. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekümk is Pierre Carden van, meg vagyok vele elégedve. Ráadásul az én kocsimnak nem túl nagy a csomagtartója, de ez belefér.És Elég nagy benne a babának a fekvőfelület.
2009. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hete vettünk a 4 hónapos kislányunknak Pierre Cardin PS 647 babakocsit. Nagyon szeretem, mert könnyű vele közlekedni, kényelmes a leánynak is, mert extra széles a fekvőfelülete, és a kis Citroenünkbe is remekül belefér.
2009. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is csak ajánlani tudom, könnyű, egy gombnyomással összecsukható, és kinyitható én nagyon szeretem, és tényleg kényelmesen elfér benne a 3 hós kislányom, még akkor is, ha egy nagyobb pléd van benne, és egy-két játék :)
2009. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!