Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vészelitek át a napokat...

Hogy vészelitek át a napokat a tűzforró lakásban a babával?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nem tehetitek meg, hogy nap mint nap strandra járjatok. Van valami praktikátok, ahogy hűtitek a lakást? Nálunk 35-38 fok van napközben! :(
2012. júl. 1. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Klíma/ ventillátor. Gyakori tusolás, hidegvizes törölköző.
2012. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beárnyékoljuk a lakást, ventilátor van mindenütt, vizes törülközővel vagy vizes pelenkával törölgetem a kisbabát, nincs beöltöztetve, csak egy pelenka és egy kispóló van rajta, stb...
2012. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs teljesen felhúzva a redőny, ki van nyitva az összes ablak ajtó. Ennyi. A ventillátort nem bírom. Ráadásul a lányomat megcsípte valami, és nem strandolhatunk:(
2012. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Bekapcsolom a klímát, nagyon kellemes nálunk az idő.:)

Szerintem ez már olyan alap dolog, mint télen a fűtés.

Miért nem vesztek egy klímát?

2012. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A redőnyt annyira húzom fel, hogy éppen lehessen látni idebent. Egész nap nem engedem be a napot. Ablak mindenhol nyitva. Kislányom pelusban van, én is csak egy bugyiban. Erkélyen pancsoltunk ma lavorban, vagy zuhanyzunk a kádban.
2012. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Klíma azért nincs, mert ebbe a lakásba nem lehet beépíteni, nagyon öregek a vezetékek, nem bírnák el. + bérlakás, nem is lehet, úgy, ahogy pl. tűzhelyet sem.

Hát, nagyon szépen köszönöm mindenki tanácsát! Sajnos ezeket mi is bevetettük eddig, de hiába. Roló + sötétítő függöny déltől behúzva, megy a léghűtő, a ventillátor, időnként átszellőztetek, hogy ne álljon a levegő, sűrűn tusolunk. De.. Ez elviselhetetlen! Most is 34 fok van, nem tud kihűlni a lakás! Ja, azt nem írtam, hogy tetőtéri. :(

2012. júl. 1. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

szia!


Én azt tervezem, hogy fogok egy pokrócot, és lemegyünk a parkba egy fa alá.

Nálunk is elviselhetetlen a lakás...

2012. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk napközben nincs nyitva az ablak, onnan csak a meleg jön be. Este 11-kor nyitjuk ki az összes ablakot, ajtót, és pont most fogom becsukni. Nincs klímánk (a 1.5 évesem nem bírja) nem mondom, hogy hűvös van nálunk, 26-27 fok, de azért így elviselhető. Korán főzök, amikor még kint is hűvösebb van, hogy az se melegítse a lakást.
2012. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy mindig arról le van húzva a redőny (teljesen, nem csak "lukacsosra", amerről a nap süt.
2012. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is iszonyat meleg van, 9-diken lakunk, egész délelőtt kb. 2-ig tűzi a nap a nagy- és kisszobát is. Nálunk is vizes ruhás törölgetés, sötétítés, sok ivás, gyümölcs majszolgatás, ventillátor van, plusz az árnyékos oldalán a háznak ajtó, ablak nyitva. Sajnos anyósom remekbe szabott ötlete révén még este se lehet rendesen átszellőztetni, mostanság tervezzük leszedni a reluxát és helyette normális redőnyt feltenni. Kitartás!
2012. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!