Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszalvó babák anyukái...

Nagyon rosszalvó babák anyukái! Hogy vészelitek át az éjszakákat? Mit csináltok a babával, hogy próbáljátok elaltatni?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos a kisfiam.3,5 hós koráig átaludta az éjszakát.Aztán felkelt egyszer szopizni.Most viszont többször kel,van hogy szopik,10 perc múlva újra sir,odatettem már magam mellé,ott se jó.Folyton cicin lenne.Sirni nem engedem,mert van két tesó,ök is kicsik még.Borzasztóak az éjszakáink,pár órákat alszok.Babám rendesen hizik,tejem van elég.Fogzik talán?
2010. aug. 17. 03:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem rossz alvó a kisfiam (kopp-kopp), de igen, jól látod, ha jön a foga, mi is hasonlóan "jókat" alszunk, mint Ti :-))) Nyugodtan tedd cicire, ilyenkor az megnyugtatja, enyhíi a fájdalmat, de esetleg kipróbálhatod a Dologel-t, ami jó a fogzási fájdalomra. Hűsíti a babád ínyét, és nem tartalmaz fájdalomcsillapítót, szóval nyugodtan bekenheted vele, amikor szükséges. Jobbulást Nektek!
2010. aug. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Este szopi után kendd be neki dentinoxal, elzsibbasztja az ínyét, és hátha nem riad fel hogy fáj a foga, nekünk bevált, meg a cumi az megnyugtatja cici helyett!
2010. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom a válaszokat, már bocsi, de az én 5 hós kisfiam, aki már régen átaludta az éjszakákat, kb 4-5 napja többször megébred. Ma éjszaka már 6-szor voltam fent hozzá. Én nem látom, hogy jönne a foga, bár nyáladzik, de már legalább 1 hónapja. Ő nem anyatejes, és kaja sem kell, hogy visszaaludjon, de valami nem hagyja aludni az tuti és már nagyon kivagyok az éjszakázástól. Sírni én sem hagyom, mert a másik kisfiam a másik szobában alszik (aludna).
2010. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!