Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vészelitek át a napot,...

Hogy vészelitek át a napot, ha ti vagytok betegek, de a babát ugyanúgy el kell látnotok, mert nincs segítségetek?

Figyelt kérdés
Most ebben a helyzetben vagyok, elkaptam valami vírust, gyomorfájás, hasmenés, láz, semmi erőm. 1,5 éves kisfiam szerencsére sokat eljátszik egyedül, de azért igényelné, hogy foglalkozzak vele, meg hát mindig kell neki valami, ennivaló, peluscsere stb, én meg legszívesebben csak feküdnék csukott szemmel. Arról nem is beszélve, hogy kivinni sem tudom. 5-re ér haza a férjem, de nagyon hosszú még a nap addig...
2011. máj. 17. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nahát ugyanebben a helyzetben vagyok! Nekem mondjuk szerencsém van mert a férjem ebédelni haza szokott jönni és most beugrott kajáért egy menzára!

Jelenleg fekszem az ágyban és próbálom magam mellett lekötni a gyereket, hurcolja ide a dolgokat én meg mondom hogy mi az és mire való, de nagyon várom már, hogy este legyen...

2011. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most nem vagyok beteg,de nagyon nehezen.Télen 2 hétig volta kegyetlenül rosszul.Láz,köhögés,szédülés...stb.Azt hittem felkötöm magam:PA fiam amúgy se egy egyedül játszós fajta,meg aki csömbe ellen,de túléltem.Párom 3-ig van,de eszméletlenül anyás a fiam szóval az se segített sokat és még hieg napok is voltak hogy órákat kint legyenek.Lekopogom azóta semmi betegség nem kapott el,de ne is jöjjön:))jobbulást
2011. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor egy cipőben járunk, kedves első, én is próbálok sok ágyban fekvős programot kitalálni, de mégis mindig fel kell ugrálni valamiért.

Másodiknak: hát ez nagyon kemény lehetett, én bízom benne, hogy 2-3 nap alatt túl leszek rajta.

2011. máj. 17. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon sajnállak,tudom milyen rossz....babám 2 hetes volt mikor összeszedtem vmi vírust,nem tudom hogy,mondjuk eléggé le voltam gyengülve a szülés után.Hát nem volt semmi 39 fokos lázzal,köhögéssel éjjel is 3 óránként szoptatni...mondjuk férjem segített,de totál kivoltam!!!!1 hónapja kb meg náthás lettem,akkor is egész nap aludtam volna, totál be volt dugulva az egész fejem.Mondjuk átmentem anyumékhoz, tesómék pesztrálták akkor 6 hós fiam, az úgy nem volt annyira vészes.

De sajna engem már egy fejfájás is nagyon ki tud ütni, mert egy idő után migrénes lesz.Szóval mióta megvan a fiam nem cicózom, ha nap közben elkezd fájni, beveszek egy gyógyszert, ha este, akkor azonnal fekszem le, miután letettem.

2011. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


4 hónapos volt a kisfiam amikor övsömöröm lett (a szülés körüli stressz miatt, valószínűleg az érzéstelenítéskor a gerincemből kiindulva a nyakamon) rendkívűl fájdalmas betegség, olyan mint a legdurvább influenza megkétszerezve plusz mivel a hajtőnél is volt kiütésem, olyan volt mintha tőből tépték volna a hajam ahányszor megfordítottam a fejem, vagy lenéztem. 6 hónaposan apa a munkahelyéről hozott haza vírust, gyerekkel korházba kerültem hörgőgyulladással, ez nem volt elég én is elkaptam a gyerektől szó szerint nem tudtam beszélni, mivel egyre szarabbul lettem már 3 antibiotikumot szedtem egyszerre, amitől ment a hasam és természetesen a kórházban a földszinten volt csak wc. De a gyerek üvöltött ha lettem. Ilyen betegen szinte alig aludtam, mert a kórházba a gyerek folyamatosan az ölembe volt, éjszaka inhalálni is kellett miközben aludt, 6-kor pedig ébresztő. De még bárányhimlős sem voltam, úgyhogy még pár nehéz nap hátravan. Átvészelni pedig összeszorított foggal lehet, hiszen a legfontosabb a gyerek és sz szerint csak túlélni lehet.

2011. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!