Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának adtatok...

2 hónapos babának adtatok vagy adnátok gyümölcsöt? Milyet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A Humana Baby Fit nem receptköteles, csak bemész a gyógyszertárba és kérsz egy dobozzal. 1399 Ft.

(Bocsi, nem beleugatni akarok, csak nekünk sosem kellett recept hozzá, simán kiadják, épp ma voltam reggel venni.)

Tényleg szeretik a babák!

2012. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem.
2012. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A Baby Fites vagyok. Igazad van utánam válaszoló, csak receptre fél áron van.
2012. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Engem sosem érdekelt ki mit mond a hozzátáplálással kapcsolatban. Nem kell megijedni ha nem kell neki a tápi, nálunk már 3hónapos korában nem kellett neki a tejci. És? Pótoltam mással. Természetesen meghallgattam mindenkit, de én döntöttem. De a gyümölcsöt én is korainak tartom. Inkább másik tápi.
2012. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Nem akarok okoskodni, de szerintem nyugodtan adhatsz neki. Nézze meg mindenki a régi könyveket, pl Dr. Spock vagy Pikler Emmi-Anyák könyve, 2 hótól simán lehet gyümit adni, aztán 4 hótól már főzikéket. Mindenki ugy tesz, ahogy kedve tartja. Kicsit más ma a felfogás, mint 20 évvel ezelőtt...! Pedig mi is felnőttünk a korábban adott gyümin és főzin, s semmi bajunk nem lett! :)
2012. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja kedves utolsó. Én spec. 10 évesen egy éven át tejmentes diétán voltam, hála a drága jó gyerekorvosomnak, aki úgy gondolta, hogy 6 hónapos kortól már nem érdemlem meg a tápszert itassanak csak a jól bevált feles tejjel. Lás csodát, tejfehérje érzékeny lettem. A szervezetem nem tudta feldolgozni a tejet. És nem én vagyok az egyetlen ilyen szerencsés hidd el! Egy kis önmegtartóztatás még nem a világ. Lehet, hogy a mai gyerek pár hónappal később iszik tehéntejet, eszik gombát, diót, mézet, stb... Cserébe lehet nem kell 10 évesen üres zsömlén és társain élni egy éven át és közben nézni az osztálytársait, milyen jó ízűen eszik a csokoládét...
2012. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kedves utolsó! Tudod vannak kivételek...de én ebbe a vitába nem megyek bele, nem rám vall! Én csak válaszoltam annak, aki kérdezte. Szép napot!
2012. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!