Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fájhat a hasa?

Mitől fájhat a hasa?

Figyelt kérdés
Kicsi lánykám 5 hónapos és kb 1 hete megint elkezdett fájni a pocija!Nehezen pukizik és éjjel is sokszor ez miatt kel fel!Elkezdtük a hozzátáplálást(alma,barack,krumpli,répa).Ez okozná?Ha 2 napig csak cicit kap akkor is fáj neki és nehezen megy a puki!Infacoltól meg olyan hasgörcse volt,hogy dobálta magát,espumizán semmit nem ér,a gyógyszertári se volt jó,a mecsek bébi teától meg már rosszul van!
2012. júl. 2. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A barack és az alma megpiszkálja a kis pociját.

Legjobban az alma a savassága miatt.

2012. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valakit az alma befog, csínján kell vele bánni. Probáld csak a zoldságeket. En krumplit és pépát adtam neki eloszor. 6-7 hosan kezdtuk a hozzátáplálást. 1 héten csak 1 fajta ételt kapott és csak 1-2 kanálkával. Ne adj neki tul sokat. Csak épphogy kostolgasson, ízlelgesse. Van még idotok.


másfél éves kislány anyukája

2012. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:

Ha "megint" fáj, ahogy írod, akkor én pláne nem erőltetném még a hozzátáplálást. Ráértek vele, amikor már elég érett lesz hozzá a pocakja is.

1-2 hétig is eltarthat, mire a csak anyatejjel vissza fogod tudni rendezni a bélflóráját....

2012. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor még várunk!Pedig annyira szeret enni mást is és nyúl azért amit mi eszünk!Remélem nem tettem benne kárt!!!
2012. júl. 2. 19:16
 5/6 xStefix ***** válasza:

Kérdező, ebben az életkorban már elkezdenek a picik utánozni és élvezik, hogy azt csinálják, amit maguk körül látnak. A nyúlás az egyik jele lehet annak, hogy lassan készen lesz a hozzátáplálásra; de nem ez az egyetlen jele. Sőt, ha a pocakja viszont nyilvánvalóan nem bírja még, akkor az egyik "feltétel" üti a másikat, vagyis talán még nincs itt az idő.

Minél több jelét látod annak, hogy érett a babád, annál bátrabb lehetsz majd idővel. De egyetlen jel még nem elég szerintem.

2012. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na voltunk dokinál és abszolút nem a hamitól van a sok hasfájás.Mohó és sok levegőt nyel és ehhez még hozzá jön a foga is.Ezek szerint ismerem a gyerekem és a jeleit.:D Legalább nem csesztem el.
2012. júl. 6. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!