Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki a hasatok 2...

Hogy néz ki a hasatok 2 gyerek után? Töltenétek fel képet?

Figyelt kérdés
Én utálom a hasam,olyan plöttyedt lett a bőröm,nem csíkos szerencsére,bár mindkét gyerek 1-1 szakadást csinált a vége felé 2 oldalt,de ennyi..Viszont olyan lötyi,plötyi,érzem ahogy megy előttem...
2012. júl. 2. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, kicsit "plöttyedt " ahogy mondod (felénk inkább löttyedt :-) ), de azért nem olyan gáz szerintem. Főleg ogy ikreket is hortam ki, két terhességem volt, és nincs egy csíkom sem. Én nem érzem hogy menne előttem. Képem nincs, ma már nem is tudok csinálni, ha nem felejtem el és lesz időm megmutatom holnap.
2012. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És bikinit mersz/mertek felvenni?Én szégyellem a hasam:(
2012. júl. 2. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Itthon ma az volt ratjam. :-) Télen vettem egy tanakinit (azt hiszem így hívják), abban jobban érzem magam ha lát valaki, de engem jobban zavar a combom, (mindig is jobban zavart) mint a hasam. Pedig sokan megdícsérnek milyen csinos vagyok, mégis. Szóval kicsit feszengve először, de felvenném, ha meg a gyerekeim mellettem vannak, nem nagyon érdekel az egész. Körbenézek az ismerőseim között, és néhány tizenéveshez képest tényleg kihúzhatom magam......:-)

Első voltam .

2012. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj,ne is mondjátok! Engem egyszerűen megőrít a hasam. Löttyedt is,csíkos is,de a legnagyobb bajom az,hogy aránytalanul nagy maradt az egész alkatomhoz képest. Teljesen átlagos,normális mindenem,a combom,a fenekem,a karom,az arcom,csak a hasam néz ki úgy,mintha legalább 6 hónapos terhes lennék és nem csak alul,a hasam,hanem a gyomromnál is. Egyszerűen nem értem,hogy lehet egyedül a hasam ekkora,miért nem megy le,pedig normálisan étkezek,inkább még keveset is sokszor.
2012. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha behúzom, akkor nem vészes, de valóban, lötyibb lett mint volt. Csík az nincs rajta szerencsére. Mondjuk nekem azelőtt is volt hasam, 2-3 hurka mindig idegesített, szóval nem olyan nagy a változás.


Egybefürdőruhám nincs, csak bikinim van, ezért jobb híján felveszem, épp holnap készülünk ide le a tóra. Mivel szemüveges vagyok, így ha strandra megyek és leveszem a szemüveget, nem látom az esetleges rosszalló pillantásokat. :) :)

2012. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bár még csak 1et szültem, de nekem is az a gondom, hogy hiába fogyok, a hasam marad. Mintha még mindig terhes lennék. Azzal a különbséggel, hogy akkor szívesen mutogattam.

Bikinit felveszek, mert igazából a strandra is babával megyek, látják rajtam, hogy anyuka vagyok, belefér :D Na meg nem akarok már másnak tetszeni, csak a férjemnek :)

2012. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én meg sem merek szólalni akkor 1 baba után..... még alig fogytam és amúgy se voltam vékony. Hatalmas pocakom volt. Most konkrétan rálóg a nunimra a hasam :-((((( a császáros vágásom a bőrlebernyeg alatt van, tükörből nézegetem :-((( szeretnénk még 1 babát de utána valószínű ezt meg kell műteni... ha megcsinálja a tb ha nem több száz ezrem n em lesz rá...
2012. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet tb-re mütetni ha a BMI-id 35 vagy fellettvan és lefogysz 10 BMI-it Regisztrátsúly kell,pl:terhességikiskönyv.pl.119kg voltál és lefogysz 90kgra,akkor jár a hasmütét
2012. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez tuti így van kedves utolsó? Mert ennek a kitételnek megfelelek...
2012. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!