Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Előjött már ilyen...

Anyukák! Előjött már ilyen gondolatotok?

Figyelt kérdés
Miután megszületett az első gyereketek és - főleg eleinte, de később is - nagyon igényelte a társaságotokat (sokszor a házimunka rovására), gondoltátok azt, hogy több gyerkőcöt nem vállaltok? Elég lesz ez az egy is?

2012. júl. 2. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és most hogy már dackorszak van, éppen úgy érzem, hogy még ez az egy is sok :S.

Per pillanat életem legnagyobb kudarcélménye a gyereknevelés. Kifordít magamból és folyamatos lelkiismeret furdalásom van miatta.

Remélem nálad nem fog idáig fajulni a helyzet.

2012. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a kórházban jött ez elő, borzasztó szülésem volt (a rutin NST-t azzal kezdtük, hogy azt mondták, nincs szívhangja, és én magamon kívül sírtam, mire kiderült, hogy van, csak rettentő rossz, azonnal megcsászároztak, nem volt tejem, szétvált a belső seb, mellgyulladás, apasztás, stb...). Igen, akkor azt mondtam, hogy soha többé, most 2 hónapos, másfél éb múlva tervezzük a kistesót, alig várom...


A házimunka elhanyagolása mondjuk pont nem az az indok, ami miatt ez megfordult volna a fejemben (mondjuk nem is hanyagolódott el, a férjem is segít sokat pl. főzésben).

2012. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mi minimum 2 kistesót tervezünk még, ha engedi a nem túl jó állapotú császáros hegem.
2012. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát...

Gondoltam, hogy kapok vmi nyaklevest más anyáktól. Kicsit féltem, mikor kiírtam ezt a kérdést.

A dackorszakban még nem vagyunk benne, de azt gondolom, hogy nem sétagalopp.

Sajnálom, hogy ilyen rossz a helyzeted :( Tudom, hogy nem a te hibád. Minden gyerek más és más. Vannak dacosabbak és kevésbé azok. Lehet, hogy az enyém az első kategória. Azért remélem, kibírható lesz.

Bennem érlelődik a gondolat, hogy többet nem vállalok. Lehet, hogy a következő biztos nyugisabb lenne, de mi lesz, ha mégsem?

2012. júl. 2. 11:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen többször előjött,már a kórházban is ahol szörnyen viselkedtek velem a csecsemősök a szoptatás is rémálom volt alig volt tejem fiam nem akart szopizni,még rá is akarták erőszakolni,majd depresszió emlőgyulladás,tejláz.% hónaposan hirtelen vágytam következőre,majd mikor 1 éves lett jött a hisztis korszak akkor máris mondtam nem még 3 évig biztos nem nem egy gyerek is sok,de a házimunka nem volt elhanyagolva,inkább a kikapcsolódás szokott hiányozni a pihenés.
2012. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

2-3. vagyok.


Semmiféle nyaklevest nem kívántam osztogatni, abszolút nem volt célom, csak az én tapasztalatomat akartam megosztani.

Ha arra célzol, hogy azt nem értem, hogy a házimunka eltolódása miért indok erre, hát nem értem, de ez az én bajom.

2012. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Második!

Örülök, hogy van segítséged :)

Nekem is segít a férjem, de a főzés az rám marad. Egyébként nagyon igyekszem gyorsan dolgozni, hogy a babának és nekem is legyen pihenőidőm :)

Azért még az elején vagy. Még sok kicsit kellemetlen és nagyon kellemetlen dolog történik a kicsi életében (pocifájás, fogzás). Olyankor kicsit nehéz :(

2012. júl. 2. 11:21
 8/18 A kérdező kommentje:

11:17-es!

Hol szültél?

Mert velem sem bántak szépen a körházban. Azt a 4 napot elfelejteném szívesen...

2012. júl. 2. 11:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, de ők az élet. :) A sok kicsi csupa potenciál, csupa fantázia, csupa lehetőség... Ördögök néha, tudom én, és azt is, hogy irtó nehéz olyankor, de nagyon megéri.
2012. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Esztergomban,és én egy hetet voltam bent :(
2012. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!