Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tesz jót ha játszócumit...

Nem tesz jót ha játszócumit adok a kisbabának?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok..
2009. júl. 9. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki...semmi baja nem lesz tőle!Millió gyerek van akik cumival nőttek fel!Inkább azt adjál neki mert ha megtalálja az ujját akkor lehet h a cumi majd nem kell enki és akkor az ujjáról nehezebben szoktatod le!
2009. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fogászaton dolgozok, és mikor terhes voltam kijelentettem hogy NINCS cumi. Tévedtem. 1 hetes volt mikor az ujját megtalálta és elkezdte szívni. Na akkor azt mondtam hogy inkább cumi, mert azt el tudom venni tőle az ujját nem. ezek a cumik már profik és nem lesz baja. Nagy cumisak voltunk volt mikor éjjel-nappal a szájába volt főlleg mikor már ki-be tudta rakni. Most már csak alváshoz kell neki 10 hónaposan. nem dugdostam a cumi, ő magátó szokott erre rá. Nyugodtan adhatsz neki cumit!!!!
2009. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!